Jāšanas programmu vadīs starptautiskās Kristīgo nometņu zirgkopēju asociācijas
(Christian camp Horsmenship International) instruktors.
Bērniem nometnē tiks piedāvāta četrreizēja ēdināšana, aizraujoša atpūtas programma, kā arī praktiskās un teorētiskās nodarbības ar zirgiem. Mūsu nometne bērni tiks apmācīti kā jāt uz zirgiem, kā mācīt un trenēt tos, uzzinās kā kopt zirgus, kā tos barot, sedlot un tīrīt. Bērni uzzinās daudz interesanta par dzīvnieku, kurs jau sen ir bijis cilvēka uzticamais draugs un palīgs. Bērniem tiks dota iespēja sadraudzēties ar kādu zirgu. iemācīties rūpēties un kopt savu jauno draugu.
Nometnē tiks veikti visi nepieciešamie pasākumi, lai nodrošinātu bērnu drošību un veselību. Nometnes laikā bērniem tiks piedāvātas arī Bībeles nodarbības, kurās bērni varēs rast atbildes uz viņiem interesējošajiem jautājumiem, par Dievu, apkārtējo pasauli, attiecībām ar vienaudžiem, ar vecākiem un ar pretējo dzimumu.
Mūsu nometnē bērni varēs arī iemācīties šaut ar loku, braukt ar kalnu BMX divriteņiem, lēkāt uz batuta, sportot un spēlēt dažādas interesantas spēles. Mēs ticam, ka nometnes beigās bērni iegūs daudz jaunu draugu, zināšanu un iemaņu darbā ar zirgiem un daudz patīkamu atmiņu, kuras palīdzēs viņiem ar jauniem spēkiem uzsāki jauno mācību gadu skolā.
Nometņu vadītājs ir atbildīgs par nometnes aprakstā sniegto informāciju.
VISC neatbild par atzinumu saturu, tikai informē, ka konkrētajai nometnei ir saņemts atzinums no iestādes.
VBTAI, PVD un Pašvaldības ir tikai jāinformē par nometņu saskaņošanu - attiecīgi zaļa statusa ikona norāda, ka šīm iestādēm ir aizsūtīta informācija par atbilstošo nometni.