Aktīvās atpūtas un piedzīvojumu diennakts nometne - pratsunsirds.lv 2024

Atpakaļ

Nometnes pamatdati

Nometnes tips
atpūtas un/vai piedzīvojuma nometne
Nometne sākas
2024-06-30
Nometne beidzas
2024-07-06
Darba laiks
diennakts nometne
Dalībnieku izmitināšana
nometne ārpus telpām
Dalībnieku komplektēšana
slēgta nometne
Dalībnieku vecums (no - līdz)
10 - 14
Maksimālais dalībnieku skaits
20
Medicīniskais personāls
Līgums ar ārstniecības iestādi
Bērni ar īpašām vajadzībām
Komentāri bērniem ar īpašām vajadzībām
Novads / pilsēta
Limbažu nov.
Atrašanās vieta
Sporta iela 6, Salacgrīva
Nometnes izmaksas vienam dalībniekam
400
Brīvo vietu skaits
0  

Nometnes vadītājs

Vārds Uzvārds
CERIŅŠ ROBERTS
Sertifikāta nr.
100-00018
E-pasts
Tālrunis
28810211

Nometnes organizators

Nosaukums
SIA ACRC
Reģistrācijas numurs / personas kods
LV44103110767
Juridiskā adrese
Burtnieku iela 1A, Valmiermuiža, LV4219
Adrese
Burtnieku iela 1A, Valmiermuiža, LV4219
E-pasts
Tālrunis
28810211

Nometnes saskaņojumi

Pašvaldības, Limbažu novada pašvaldība
Rīgas ielā 16, Limbaži, LV-4001, 64023003
PVD, Ziemeļpierīgas pārvalde
Kraujas iela 23, Rīga, LV- 1024, 67994423, 67994262

Nometnes apraksts

Hey, piedzīvojumu meklētāj! Laipni lūdzam Prāts un sirds piedzīvojumu nometnē, kur jautrība nekad nebeidzas, un piedzīvojumi ir garantēti!

Zemāk redzama detalizēta informācija par mūsu šī gada nometni :)

Katru nometnes dienu mēs dalīsim divās daļās - pirmā daļa ir no 8:00 līdz 13:00, šajā laikā mēs ''mācamies'', jeb apgūstam ''stacijās'' notiekošo. Katras stacijas laiks ir viena mācību stunda (40 min), šis ir laiks kurā bērni darbojas visproduktīvāk un spēj noturēt uzmanību uz doto uzdevumu. Otrā dienas daļa ir veltīta dienas lielajam notikumam. Iepriekš noteiktā dienā, dienas notikumu secība var tikt mainīta.
 

Pieci ''lielie'' notikumi:

 • ūdens diena - norises vieta ir pludmale, apmēram 500 metru attālumā no mūsu dzīves vietas. Ūdens piepūšamās atrakcijas, veikboarda apmācības aiz laivas, pludmales volejbols, peldes, saule, spēles un citi prieki gan ūdenī, gan ārpus ūdens. Turp dodamies ar kājām un baudām visu ko piedāvā šī diena. Šādi pavadīsim divas dienas, vadoties pēc prognozēm un ķerot labākos laika apstākļus :)
 • zemes diena - šajā dienā mēs dosimies pārgājienā, kur nakšņosim ārpus mūsu kempinga - teltīsGatavosim ēdienu uz ugunskura un apgūsim iemaņas, kuras nepieciešamas šāda veida piedzīvojumiem.
 • uguns diena jeb lāzertags, norises vieta ir mūsu ''bāzes'' teritorija. Lāzertaga laukums tiks iekārtots kāpu zonā, spēles laiks 3-3.5 stundas.
 • draudzības diena - dienas lielais notikums ir mūsu pašu izveidota spēle, jeb nometnes fantāzijas līga. Šī spēle ietver sporta, atjautības un saliedēšanās uzdevumus. Daži spēles elementi tiks iesaistīti visās nometnes dienās. Dienas noslēgumā būs apbalvošana, kur visi tiek apbalvoti. Uz vietas cepsim picas un uzrīkosim nelielu ballīti bērniem.
 • visuma diena - ģimenes diena. Ģimene mūsu vērtību skalā ir pirmajā vietā, tieši tāpēc šī diena mums ir super svarīga. Šogad esam ielikuši ģimenes dienu sestdienā, kas nozīmē, ka līdz ar ģimenes dienas noslēgumu, noslēdzas arī nometne. Sporta spēles, pikniks un neliela performance no bērnu puses. Tieši sestdienā, pēc garas darba nedēļas, mūsu rīts sāksies kā ierasts, vienīgi ap 12:00 aicināsim ciemos vecākus un citus ģimenes locekļus uz mūsu viesmīlīgo teritoriju, lai uzrīkotu ģimeņu ''festivālu''. Dosim vecākiem, brāļiem un māsām izmēģināt visu, ko mēs nometnē būsim darījuši, arī veikboardu aiz laivas :). Vecāku dalība nav obligāta, taču ļoti priecāsimies redzēt ģimenes kopā pavadot laiku un gūstot jaunus ģimenes draugus. •  
 •  


Nometņu laikā bērni tiks sadalīti grupās pa 5 cilvēkiem. Katrai bērnu grupai būs savs mentors, kurš nemainīgi visu nometnes nedēļu pavadīs kopā ar savu grupu. Tāpat visu nometnes nedēļu, starp grupām tiks veidota veselīga konkurence, lai veicinātu bērnos sadarbības spējas un izpratni par citiem grupas dalībniekiem.
Jau no pirmās dienas izveidosim 5 ''stacijas'', kurās bērni apgūs jaunas un interesantas nodarbes.

 

 • Skeita stacija - SURFSKATE: šis nosaukums sevī ietver to, ko šis sports nozīmē - sērfot ar skeita dēli pa asfaltu. Tie ir līdzigi klasiskiem skeita dēļiem, taču ripo un vadās citādi. Mums dēļu sporti vienmēr ir bijuši ļoti tuvi, tieši tāpēc šogad esam ielikuši ko pilnīgi jaunu! Mācīsim bērniem ''krūzot'' ar šiem surfskeitiem.
 • Mākslas stacija: tā ir klasiska stacija mūsu nometnēs, kur bērni iemācās ko jaunu caur dažādām mākslas formām. Šogad bērniem iemācīsim nedaudz no dejas mākslas, nedaudz no vizuālās mākslas, kā arī neaizmirsīsim izveidot krekliņus, kas paliks kā forša piemiņas lietiņa.
 • Mūzikas stacija: esam atgriezuši mūsu nometnē labi aizmirstu staciju. Sarakstīsim vārdus dziesmai, iedziedāsim un ierakstīsim paši savu dziesmu, ko varēsim atskaņot vai nodziedāt ģimenes dienā :)
 • Akrobātikas stacija: šeit bērni varēs iemācīties dažādus akrobātikas trikus mentoru vadībā, batuts, slackline, balansa apguve un attīstība, ķermeņa un prāta treniņš.
 • Klinšu kāpšanas stacija: populārākā stacija 2023. gadā. Katru dienu mācīsim bērnus kāpt dažādu grūtības pakāpju klinšu sienās, izmantojot profesionālu ekipējumu, kas atbilst visiem drošības standartiem. •  
 •  

 

*Papildus nodarbībām un ieplānotajām aktivitātēm mēs spēlēsim sporta spēles, atjautības spēles un dosimies peldēt. Brīvais laiks bērniem būs ļoti maz.
*Lielākā daļa rītu sākas 8:00 un 22:00 mūsu teritorijā būs nakts miers.
*Ēdināšanu nodrošinām 5 reizes dienā (8:30 brokastis, 13:00 pusdienas, 16:00 launags, 18:30 vakariņas un 21:00 naksiņas).
*Nometnē treniņus uztveram ļoti nopietni, taču nevienu brīdi neaizmirstam par pašu galveno, iegūt draugus, gūt prieku un labi pavadīt laiku. Neviena no aktivitātēm netiek uzspiesta, ja bērns ko nevēlas darīt, mēģināsim viņu motivēt, taču ja nekas nepalīdzēs, mēs viņam uz to brīdi palīdzēsim atrast viņam tīkamu nodarbi.
*Par nepieciešamo ekipējumu mēs parūpēsimies, izņemot ķiveri, sporta apaviem, atbilstošu pārvelkamo apģērbu - vairākām dienām, peldkostīmiem, higiēnas precēm un dvieļiem. Kā arī līdzi jāņem sava gultas veļa (gultas, segas un spilveni būs uz vietas).

*Nakšņošana notiks četros telšu tipa namiņos (glempings), vienā namiņā 6 līdz 7 bērni, meitenes gulēs atsevišķi no puišiem.
*Dienās, kad ''lielais notikums'' ir ārpus mūsu bāzes, mēs turp un atpakaļ dodamies ievērojot visus ceļa satiksmes un drošības noteikumus.  
*Mūsu nometnēs bērniem nav telefoni, ''telefonu laiks'' ir katru dienu pēc vakariņām (30 minūtes dienā), visu pārējo laiku bērnu telefoni un citas viedierīces stāv pie nometnes mentoriem.

*Katru dienu kāds no mūsu komandas filmēs nometnēs notiekošo, video atskati būs redzami un pieejami mūsu YouTube kanālā.
Šeit var apskatīt mūsu iepriekšējā gada nometņu atskatus: PRĀTS UN SIRDS YOUTUBE KANĀLS

 

Svarīgu notikumu laiki:

 • Svētdienā bērnus no Valmieras un Cēsīm nometnes teritorijā nogādāsim mēs (ar autobusu), izbraukšana no Cēsīm 11:30 un no Valmieras 12:00 (precīzu tikšanās vietu nosūtīsim Jums 2 nedēļas pirms nometnes), vecākiem, kuriem nometnes teritorija ir tuvāk kā Valmiera vai Cēsis, ir ļauts nogādāt bērnus pašiem.
 • Ģimenes diena - atpūta bērniem kopā ar ģimenēm, sestdiena no 12:00 līdz laikam, kad jādodas mājās. Bērnus no nometnes uz mājām vecāki ved paši.  


  Drošība mums ir pirmajā vietā, un satraukumam nav nekāda pamata. Izrunāsim noteikumus par drošību dabā, pilsētā, pie un uz ūdens. Kā arī, bez ūdens vestēm atrasties pie ūdens bērniem nav atļauts.

  Pilns info un pieteikuma anketa pieejama mūsu mājaslapā: WWW.PRATSUNSIRDS.LV

  Ar sveicieniem,
  Roberts Ceriņš
  Prāts un Sirds komanda :)
  roberts@pratsunsirds.lv
  +371 28810211

Atrašanās vieta

Komentāri

Nometņu statusu skaidrojums

Nometne ir pievienota reģistram, bet nav ziņu par tās saskaņošanu ar konkrēto iestādi.
Nometņu reģistrā ir informācija, ka atbilstošajai iestādei ir nosūtīts iesniegums par nometnes saskaņošanu.
Nometņu reģistrā ir informācija, ka atbilstošajai iestādei ir saņemts atzinums par nometnes saskaņošanu.
Nometne, kuru ir atsaukuši paši organizētāji.

Nometņu vadītājs ir atbildīgs par nometnes aprakstā sniegto informāciju.
VISC neatbild par atzinumu saturu, tikai informē, ka konkrētajai nometnei ir saņemts atzinums no iestādes.

VBTAI, PVD un Pašvaldības ir tikai jāinformē par nometņu saskaņošanu - attiecīgi zaļa statusa ikona norāda, ka šīm iestādēm ir aizsūtīta informācija par atbilstošo nometni.