Objekti nometņu organizēšanai

Atpakaļ
Ir ēdināšanas iespējas
PVD reģistrācijas numurs: 076258
Adrese:
Nometnes vieta "Pēdas", adrese "Kalsoni", Cieceres pag., Brocēnu nov., LV-3851
E-pasts:
Tālrunis:

Piedāvājam vietu nometnēm un pasākumiem Brocēnu novadā, netālu no Cieceres ezera.

Nometnes vietā ir 66 gultasvietas, kas izvietotas desmitvietīgos un četrvietīgos krāsainos koka namiņos. Plaša teritorija teltīm. Dušas un tualetes atsevišķā ēkā. Atsevišķs namiņš ar nodarbību telpu (līdz 25 cilv.) un 2 mazākām istabiņām mazu grupu darbam vai nakšņošanai.

Aprīkota virtuve un ēdamzāle – nodarbību telpa. Ugunskura vieta, sporta laukums. Āra terase un dabas amfiteātris ar nelielu skatuvīti. Īsti lauki, neskarta daba. Ezers 5-7 minūšu gājiena attālumā. Ideāla vieta vides nometnēm.

Varam piedāvāt arī ēdināšanas pakalpojumus un palīdzību nometnes aktivitāšu organizēšanā un vadīšanā (ir nometņu vadītāja sertifikāts).

Saskaņojumi ar institūcijām tiek veikti katras sezonas sākumā, aprīļa beigās / maija sākumā

Tuvāka informācija: vineta.jurevica@gmail.com, tālr. 26177794

Saskaņojums ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu
Numurs: 22/11.6-3.10/11
Datums: 2018-05-15
Saskaņojums ar veselības inspekciju
Numurs: 2.39-14/11225/1023
Datums: 2018-05-18
Ir ēdināšanas iespējas
PVD reģistrācijas numurs: 072089
Adrese:
Atpūtas komplekss
E-pasts:
Tālrunis:

Atpūtas komplekss "Albatross" ir lieliski piemērota vieta bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai, kas atrodas jūras krastā, ļoti skaistā vietā ar pozitīvu enerģiju, gaišu priežu mežu un skaistu pludmali Engures pagasta Ķesterciemā. Atpūtas komplekss vienlaicīgi spēj uzņemt 624 viesus. Varam uzņemt pie sevis nometnes gan vasaras sezonā, gan ziemas sezonā (ziemas sezonā varam uzņemt tikai, ja nometnē ir vismaz 30 un vairāk dalībnieki). 
Svarīgi! Rīkojot savu nometni pie mums, Jums nebūs jādomā par Veselības inspekcijas un VUGD atzinumu, jo mēs tos katru gadu saņemam.

Izmitināšana.
Viesi tiek izmitināti 1 vai 2 istabu ekonomiskās klases numuros ar ērtībām (duša, WC, izlietne) pa 2, 3 vai 4 cilvēkiem istabiņā. Karstais un aukstais ūdens tiek nodrošināts visu diennakti. Katrā numurā gultas, naktsskapītis, drēbju skapis, spogulis. Mitrā uzkopšana katru dienu, gultas veļas maiņa – 1 reizi 7 – 10 dienās.

Ēdināšana.
Atpūtas kompleksa viesiem tiek nodrošināti arī ēdināšanas pakalpojumi (brokastis, pusdienas, launags, vakariņas). Ēdiens tiek gatavotas uz vietas atpūtas kompleksa ēdnīcā. 

Teritorija un infrastruktūra.
Plaša un zaļa teritorija (10ha). Savulaik apzaļumošanas darbus šeit veicis Rīgas botāniskais dārzs, tādēļ te sastopami arī unikāli skuju un lapu koki. Atpūtas kompleksa teritorijā atrodas:
- vairāki divstāvu un trīsstāvu dzīvojamie korpusi, kuros vienlaikus iespējams uzņemt 624 viesus,
- divstāvu klubs, kurā atrodas liela aktu zāle (265 m2, lamināts) pasākumiem, diskotēkām, deju nodarbībām, spēļu zāle ar galda tenisa un novusa galdiem, - ēdnīca un bufete-kiosks (tikai vasaras sezonā), kur iespējams iegādāties ūdeni, sulas, saldējumu, našķus,
- slēgtais baseins (trīs 25 m celiņi, ūdens temperatūra 28 °C),
- zāle pasākumiem, deju nodarbībām (140 m2, lamināts),
- mazā zāle (112 m2, lamināts),
- klasītes pulciņiem, radošajām darbnīcām, grupu vietām,
- futbola, basketbola un volejbola laukumi,
- vingrošanas stieņi.

Pludmale.
Apmēram 3 minūšu gājiena attālumā atrodas lieliska smilšu pludmale, kurā ir arī volejbola laukums. Lēzena ieeja jūrā, peldvieta norobežota ar bojām.

Medicīniskā aprūpe un drošība.
Vasaras sezonā nometnes teritorijā atrodas medpunkts, tāpēc pirmo palīdzību nepieciešamības gadījumā iespējams sniegt uz vietas. Līgumu par dažādu pakalpojumu sniegšanu ar slimnīcu slēdz katra nometne atsevišķi (saskaņā ar LR likumdošanu).
Nometnes teritorija ir norobežota un tiek apsargāta (vasaras sezonā). Atbildību par savas nometnes bērnu drošību uzņemas katras nometnes organizētājs un vadītājs, bērniem jābūt audzinātāju un pedagogu uzraudzībā, no nometnes teritorijas bērni drīkst iziet tikai grupās un pedagogu pavadībā. Peldēšanās jūrā un baseinā, kā arī spēles pludmalē jāorganizē tikai audzinātāju un pedagogu uzraudzībā.

CENRĀDIS NOMETŅU ORGANIZĒTĀJIEM PIEEJAMS ŠEIT.