Objekti nometņu organizēšanai

Atpakaļ
Adrese:
Līdumi, Jaunkalsnava, Kalsnavas pagasts, Madonas novads, LV-4860
E-pasts:
Tālrunis:
Klusā meža ielokā, 2 km no Jaunkalsnavas, 20 km no Gaiziņkalna, plašs viesu nams ''Naktsvijoles'' semināriem, viesībām, nometnēm, sporta spēlēm un kāzu svinībām. Mūsdienīgi moderns interjers, teicams ēdiens un apkalpošana. Baseins, sauna, tvaika pirts un dabas tuvums sniedz patiesu relaksāciju. Plašie laukumi, atpūta pie ūdens un atsevišķa ēka dušām un tualetēm ļauj brīvi noritēt sporta pasākumiem un nometnēm.
Adrese:
Ogres novads, Tīnūži, viesu nams "Krauklīši"
E-pasts:
Tālrunis:
Mājas lapa:
Krauklīši ir moderna guļbūve ar lielu terasi, mākslīgā dīķa krastā. Kopumā spējam uzņemt līdz pat 50 cilvēku lielu kolektīvu, tai skaitā varam nodrošināt līdz pat 25 nakšņošanas vietām ēkas otrajā stāvā. Ir pieejama arī ugunskura un telts vietas. Viesu namā ir Tv, Wifi internets, lāzeru gaismas, bārs, virtuve, kamīns, plaša zāle, sauna, karstā ūdens kubls, auto stāvvieta, dušas, vieta sporta aktivitātēm un āra lapene. Viesu nams atrodas pavisam netālu no Rīgas, Tīnūžos.
Adrese:
Kareivju iela 16,Talsi,Talsu novads LV-3201
E-pasts:
Tālrunis:
Gleznainā vietā deviņu pakalnu pilsētā - Talsos pie Talsu ezera iespēja rīkot nometnes gan bērniem, gan jauniešiem. Talsu viesnīcā varēs izguldīt līdz 50 personām, ir dažāda tipa nummuriņi(vienvietīgi, divvietīgi, trīsvietīgi un arī sešvietīgs). Pieejama arī semināru - konferenču zāle, kur darboties iekštelpās. Izmantojiet Talsu ezera krastu āra aktivitātēm, piemēram skriešanas treniņiem, spēlēm vai jogai! Paralēli nepieciešamības gadījumā varam organizēt arī sporta veidu treniņus sporta zālē vai stadionā. Atpūšoties pie mums, Jūs varēsiet organizēt komandu saliedēšanās spēles un uzdevumus, lai veicinātu dalībnieku sadarbību un komandas garu! Plānojot ēdienreizes, varēsim pārrunāt ēdienkarti, lai tā būtu ne tikai veselīga, bet arī sabalansēta nometnes dalībniekiem. Zvaniet, izklāstiet savas vēlmes un par visu vienosimies! Tiekamies Talsos!
Saskaņojums ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu
Numurs: 22/11-3.7.10
Datums: 2024-04-02
Saskaņojums ar veselības inspekciju
Numurs: 2.4.9.-14/138
Datums: 2024-04-05
Ir ēdināšanas iespējas
PVD reģistrācijas numurs: 070225
Adrese:
Viesu nams "Saules villa", Aizupe, Vānes pagasts, Tukuma novads, LV-3131
E-pasts:
Tālrunis:
Atbrīvojusies viena nedēļa- no 20.07.-28.07.2024. viesu namā "Saules villa", kas atrodas skaistā vietā, Kurzemē. Viduspunktā starp Tukumu, Kuldīgu un Saldu. Visa ēka tiek nodota tikai vienas nometnes vajadzībām, ir nožogota teritorija. Varam izguldīt 60-70 cilvēku. Ir pieejamas vairākas telpas nodarbībām, radošām darbnīcam. Ir skaista pasākumu zāle un ēdamzāle. Ir pieejams sporta laukums- basketbols, volejbols, futbols. Nodrošinām ēdināšanu. Ir atsaucīgs un pretimnākošs perosnāls. 
Saskaņojums ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu
Numurs: Nodrošinām
Datums: 2023-03-26
Saskaņojums ar veselības inspekciju
Numurs: Nodrošinām
Datums: 2023-03-26
Ir ēdināšanas iespējas
PVD reģistrācijas numurs: 081791
Adrese:
,,Meža Salas,, Limbažu pagasts
E-pasts:
Tālrunis:
Mājas lapa:
Komplekss Meža Salas piedāvā nometņu rīkošanu ar dalībnieku skaitu no 20 līdz 150 dalībniekiem. Meža Salas atrodas gleznainā vietā, ar komfortablu infrastruktūru un iekšējām ūdenstilpnēm, kas ērtas gan peldēšanai, gan atraksijām ūdenī un uz ūdens. Ir sporta laukumi, plaša teritorija. Papildus priekšrocība - teritorija ir slēgta, tajā neierodas nepiederošas personas un transporta līdzekļi, kas nodrošina augstu drošības pakāpi nometnes dalībniekiem. Komfortablas mējiņas, numuri viesu namā. Mums ir daudzu gadu nometņu uzņemšanas pieredze. 
Saskaņojums ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu
Numurs: 22/12-3.8/49
Datums: 2024-02-22
Saskaņojums ar veselības inspekciju
Numurs: 00196823
Datums: 2024-02-22
Ir ēdināšanas iespējas
PVD reģistrācijas numurs: 40203388026
Adrese:
Gaiķu pamatskola, Vecgaiķi, Gaiķu pagasts, Saldus novads
E-pasts:
Tālrunis:
Gaiķu pamatskola - burvīga vieta pašā Kurzemes sirdī. Tuvējā pilsēta - Saldus, atrodas 12 km attālumā no skolas. Apkārt ir burvīga daba - kalni, meži, Imulas senleja, lauki, dabas takas. Skola ir renovēta, telpas jaunas, skaistas, funkcionālas. Pieejamas 4 dušas, veļas mašīna, virtuvīte, ēdināšanas bloks, sporta un aktu zāles. Skola spēj uzņemt nometnes līdz 70 cilvēkiem. 
Adrese:
"Strautmale", Adamova, Ūdrīšu pag., Krāslavas nov., LV-5601
E-pasts:
Tālrunis:
Mājas lapa:
Mēs, kempings Adamova, piedāvājam savā teritorijā organizēt nometnes un pasākumus. Atrodamies Daugavas lokos, netālu no Krāslavas.  Video par kempinga iespējām: https://youtu.be/blG8x8OK_dM Kempings Adamova ir vieta, kur rīkot nometnes tuvu dabai, plašā teritorijā. Teritorijā ir 100m2 liela pasākumu telts. Nometnes dalībniekus var izmitināt gan kempinga mājiņās (30 gultas vietas), gan viesu namā uz matračiem (10 vietas), gan teltīs. Kempings ir nesen uzcelts un vēl svaigs.  Pieejamas laivas, supi, velosipēdus, kublu, lauka pirti. Esam gatavi saorganizēt visas nepieciešamāš atļaujas nometnes organizēšanai. 
Saskaņojums ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu
Numurs: xxxx
Datums: 2024-02-12
Saskaņojums ar veselības inspekciju
Numurs: Nr .2.4.6.-14/811
Datums: 2023-07-31
Ir ēdināšanas iespējas
PVD reģistrācijas numurs: 032034
Adrese:
Talsu novads, Mērsraga pagasts, Upesgrīva
E-pasts:
Tālrunis:
Mājas lapa:
Stieres kempings piedāvā teritoriju vasaras nometņu organizēšanai bērniem un jauniešiem. Naktsmītnes četrvietīgos kempinga namiņos, ( gultas veļa iekļauta), 32 gultas vietas un 8 papildus vietas.. Nodrošināsim nometnes dalībniekus ar kvalitatīvu, uztura normām atbilstošu ēdināšanas pakalpojuma sniegšanu, ko pagatavos mūsu pavāri vasaras mājas virtuvē ( brokastis, pusdienas,launagu, vakariņas).Kempinga teritorijā ir labiekārtota servisa ēka ar WC un dušām meitenēm un zēniem atsevišķi, volejbola laukumu, bērnu rotaļu laukumu, vasaras terasi, nojumi lietainam laikam, ugunskura vietu. Teritorija ir aprīkota ar žogu. Aktivitātēm iekštelpās piedāvājam viesu mājas zāli, kas piemērota dažādām radošajām nometnēm un semināriem. Kurzemes smilšainajā pludmalā izbaudīsiet jūras un saules peldes, dažādas pludmales spēles ( pludmale 400 metrus no atpūtas vietas).
Adrese:
Vecais ceļš 25C, Jelgava LV3002
E-pasts:
Tālrunis:
Viesu māja atrodas pašā Jelgavā 1,6km no Hercoga Jēkaba laukuma.  Līdz 40 gultas vietām, taču nepieciešamības gadījumā iespējamas papildu gultas vietas.  70m2 zāle dažādām aktivitātēm.  Pilnībā slēgta teritorija ar stāvvietu, 2 āra terasēm. Viss grila piknikiem.  Sezonas ūdens baseina prieki . Āra teritorijas platība 3000m2. Ir kontakti ar ēdinātājiem. 
Ir ēdināšanas iespējas
PVD reģistrācijas numurs: Ir ēdināšanas iespējas, gatavojam uz vietas. PVD reģistrācijas numurs: 086319
Adrese:
"Rožkalni"', Puzenieki, Puzes pagastā, Ventspils novadā, LV-3613
E-pasts:
Tālrunis:
ROŽKALNI piedāvā iespēju organizēt sporta un atpūtas nometnes. Mēs nodrošinām kvalitatīvu ēdināšanu piecas reizes dienā un komfortablus dzīvošanas apstākļus. Izmitināšana iespējama Lielajā mājā (16-25 gultasvietas), 4 labiekārtotās keminga mājiņas (4 līdz 6  gultasvietas katrā), 20 gultasvietas administrācijas mājā. Tas iekļauj gultu, pilnu gultas veļas komplektu un dvieļus, labiekārtotas dušas telpas un tualetes, 2 koplietošanas virtuves ar visu aprīkojumu un traukiem, pasākumu telti nodarbību organizēšanai uz terases. Vajadzības gadījumā ir praktiski neierobežots telts vietu skaits  4 ha teritorijā. Pie mums pieejams: Volejbola laukums Tenisa korts ar mīksto segumu Futbola laukums Dīķi peldēšanai, supošanai un makšķerēšanai Basketbola grozs Dārza spēles Vairāk par mums var uzzināt sociālajā vietnē Facebook, meklējot  “viesu nams Rožkalni”.