Salidojums: Profesionālās pilnveides un pieredzes apmaiņas seminārs bērnu nometņu vadītājiem un organizētājiem

Atpakaļ
Sākuma datums
2015-11-28
Apraksts

Labdien cienījamie nometņu vadītāji! Vasaras nometņu bums nu jau ir aiz muguras, pienācis īstais laiks, lai sapulcētos kopā uz pieredzes apmaiņas un praktisko iemaņu apgūšanas semināru. Šogad tas notiks Rīgā, Rīgas sanatorijas internātpamatskolā, Brīvības gatvē 384a. Semināra galvenais uzdevums būs - jaunu zināšanu un prasmju apguve: praktiskās nodarbības radošajās darbnīcās, spēļu metodes mežā, praktiskā meistarklase trasīšu sagatavošanā, drošības jautājumi nometnēs (vietas izvēle, inventārs, sadarbība ar vecākiem), papildināsim zināšanas jautājumā- kādas prasības ir saistītām iestādēm (VUGD, VI, PVD, VBTAI) braucot pie jums pārbaudēs. 

Semināra norises laiki: ierašanās 28.11 līdz plkst. 10.00. No 10.00-23.00- praktiskās nodarbības, pieredzes apmaiņa, fiziskās aktivitātes apkārtnes mežā, 29.11- No 10.00-15.00 praktiskās nodarbības, semināra izvērtējums un došanās mājās.

Semināra dalības līdzmaksājums vienai personai ir- 25 Eur. Izdevumi tiek finansēti no VISC bērnu nometņu vadītāju kursu ieņēmumiem un jūsu līdzmaksājuma. Tiek apmaksāta dalībnieku nakšņošana, ēdināšana, lektoru un nepieciešamo kancelejas preču, palīglīdzekļu apmaksa.

TAGAD- GALVENAIS PIETEIKTIES, jo vietu skaits ir ierobežots, kopumā varam būt ne vairāk kā 50-60 dalībnieki.

Lūdzu pieteikties līdz 20.novembrim.

Informācija par apmaksas kārtību tiks nosūtīta uz jūsu e-pastiem līdz 20.novembrim. Uz tikšanos!!!!