Jaunumi

Atpakaļ
2019-11-07 I.Kraskeviča

Esam gandarīti par paveikto!

 

Noslēdzies bērnu nometņu vadītāju profesionālās pilnveides seminārs! Atkal esam uz darīšanas viļņa- jaunas un radošas idejas nometnēm jau top! Šogad mūs laipni uzņēma BJC Junda savā nometņošanas vietā "Lediņos". Spītējot drēgnajam laikam, darbojāmies āra trasītēs, mācījāmies drošību, dalījāmies pieredzē! Prieks par tik atraktīviem un dedzīgiem nometņu vadītājiem! Paldies visiem par aizrautību un jaunām idejām!  Vislielākā atzīnība mūsu lektoriem un kontrolpunktu vadītājiem: Aigai Dzendoletto, Martai Bratkus ar robežsardzes suni Toru, Ingai Liepiņai, Arnoldam Brūderim, Nilam Klintam  un Lindai Ostrovskai. Uz tikšanos nākamgad!

2019-09-12 I.Kraskeviča

Atklāta pieteikšanās uz bērnu nometņu vadītāju, pedagogu un organizētāju profesionālās pilnveides semināru- Āra dzīves nometne- Lediņi 2019!

 

Cienījamie nometņu vadītāji, pedagogi un nometņu organizētāji, Jums ir vienreizēja iespēja kļūt par semināra- "nometnes" dalībniekiem! Šogad aicinām piedalīties profesionālās pieredzes apmaiņas seminārā, kas notiks BJC Junda, atpūtas bāze "Lediņi". Galvenā "nometnes" tematika - āra dzīves nometnes, videi draudzīgas aktivitātes! Piedāvāsim: iepazīšanās spēļu variantus, nakts un dienas pārgājienus ar uzdevumiem un kontrolpunktiem, Pirmās palīdzības praktiskās aktivitātes, krīzes situāciju risināšanas veidus, videi draudzīgās darbnīcas, dzīvo mūziku un ugunskura rituālu, un daudz ko citu. Pirmajā vakarā 1.novembrī ierodamies ap 18.00, izbraucam 3.novembrī pēc brokastīm un noslēguma aktivitātēm. Tiekamies PIEDZĪVOJUMĀ!  Plašāka informācija par semināru sadaļā- salidojumi/semināri.

Mūsu atbalstītāji:

 

                    

 

2019-08-08 I.Kraskeviča

Objekti nometņu organizēšanai

Vēlos atgādināt visiem, kuri vēlas piedāvāt savus lauku īpašumus, viesu namus, hosteļus, kempingus un t.t.  bērnu nometņu organizēšanai: Jums ir iespēja ievietot informāciju mūsu mājas lapas sadaļā "objekti nometņu organizēšanai", lai nometņu vadītājiem būtu iespēja tos apskatīt un sazināties ar Jums. Patiesā cieņā, Inta Kraskeviča, tālr. 60001629, e-pasts: nometnes@visc.gov.lv

2019-06-19 I.Kraskeviča

Ja aizmirsta parole nometnes reģistrēšanai!

Sveiciens nometņu vadītājiem, kuri reizēm aizmirst savu paroli, lai reģistrētu nometnes! Pirmais:  atcerieties, ka sākotnēji Jūsu lietotājvārds ir jūsu apliecības Nr! Ja prasīsiet paroli atkārtoti- sistēma jums iedos jaunu lietotājvārdu! Otrais: mājas lapā ir piedāvāta iespēja paroli atjaunot elektroniski! Atverot  mūsu majas lapu, labajā stūrī ir lodziņš "aizmirsu paroli", uz to ir jāuzklikšķina, ierakstiet tur  savu e-pastu Tam jāsakrīt ar to, kas ir reģistrēts jūsu nometnes vadītāja datu profilā) un jaunā parole būs rokā! Lai izdodas!

 

2019-06-03 I.Kraskeviča

VECĀKIEM: AICINĀJUMS IZVĒLĒTIES SASKAŅOTAS NOMETNES!

Īsa pamācība vecākiem un bērniem nometņu meklēšanā:

Lai atrastu sev piemērotāko nometni ejam uz sadaļu "nometņu saraksts".  Parādīsies visas līdz šim reģistrētās nometnes. Lapas kreisajā pusē apakšā meklējam sadaļu "nometņu  meklēšana". Šajā anketā ir iespējas ievadīt vajadzīgos kritērijus un atlasīt nometnes: vai tās ir dienas, vai diennakts, ārā nometnes, vai nometnes telpās, nometnes pēc tematikas. Slēgtas nometnes- būs nometnes kuras jau ir nokomplektētas ar konkrētu mērķa grupu ( vai projekta ietvaros, vai sportisko trenniņu ietvaros). Atvērtās būs tās, kurās var pieteikties jebkurš interesents. Tāpat vecāki var pārliecināties vai nometne ir saskaņota, daļēji saskaņota, vai vēl nesaskaņota ar saistītām iestādēm. Nesaskaņota- nozīmēs to, ka nometnes vadītājs vēl nav pieteicis saskaņojumus dienestiem, daļēji saskaņota- ka ir pieteikta saskaņošana, bet tiek gaidīta atbilde, un saskaņotas- visi saskaņojumi saņemti un pievienoti nometnes sadaļā. Tāpat ir iespēja sameklēt konkrētās nometnes pēc nometņu vadītāja uzvārda un vārda, kritēriju sadaļā  jāuzklikšķina +Papildus, un jāieraksta nometņu vadītāja uzvārds, vārds, tad meklēt- un Jums būs pieejamas visas nometņu vadītāja organizētās nometnes.  Vecāki noteikti var pārbaudīt vai konkrētam nometņu vadītājam ir spēkā nometņu vadītāja apliecība: ejam uz sadaļu nometņu vadītāju saraksts, ierakstām  uzvārdu un parādīsies konkrētā nometņu vadītāja apliecības derīguma termiņš. Aicinām izvēlēties saviem bērniem drošas un saskaņotas nometnes! Veiksmi!

Lasīt vairāk...
2019-05-31 I.Kraskeviča

Informācija nometņu vadītājiem: kas darāms ja mainās nometnes organizētājs-juridiska persona!

Ja piereģistrējot nometni  mainās nometnes organizētājs-nometni organizē cita  juridiska persona, tad nometnes vadītājam mūsu mājas lapā www.nometnes.gov.lv jāiet uz sadaļu "Mani dati",  tur jāpievieno jauns nometnes organizētājs un  tikai pēc tam Jums būs iespēja reģistrēt savu nometni uzrādot citu juridisko personu. Pievienot var kaut 10 juridiskās personas, pie nometnes reģistrēšanas Jums būs iespēja izvēlēties to, kura ir konkrētai nometnei organizētājs.

Ar cieņu, Inta Kraskeviča.

2019-05-30 I.Kraskeviča

JAUNAJIEM NOMETŅU VADĪTĀJIEM! KĀ PIEREĢISTRĒT NOMETNES!

Sveiciens visiem bērnu nometņu vadītājiem, uzsākot 2019.gada  nometņu organizēšanu! Vēlamies atgādināt, ka  visas  dienas un diennakts bērnu nometnes ir jāreģistrē un jāsaskaņo mājas lapā www.nometnes.gov.lv .

Lai to izdarītu ir nepieciešama parole un lietotājvārds, kurš tiek izsniegts beidzot nometņu vadītāju kursus! Ja Jums tādas nav,  vai ir aizmirsusies, to varat atjaunot mūsu mājas lapā, sadaļā "aizmirsu paroli" (iepriekš gan pārbaudiet vai jūsu datos uzrādītais e-pasts atbilst lietotajam e-pastam!

 Atcerieties- kad esat piereģistrējuši  nometni, izsūtiet saskaņojumus saistītām iestādēm, kā arī, saņemot atzinumu no VUGD, saskaņojumu no VI, pievienojiet tos Jūsu nometnes reģistrācijas lapā. Noteikti nosūtiet informāciju PVD par ēdināšanas pakalpojuma sniedzēju. Tad, kad  visi atzinumi un saskaņojumi ir pievienoti, nosūtiet informāciju saistītai pašvaldībai. Ja pie jūsu nometnes saskaņojumu sadaļas būs "zaļā atzīme"-  gan bērnu vecāki, gan citi interesenti varēs pārliecināties, ka šeit reģistrētā nometne ir droša un saskaņota saistītajās iestādēs (Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, Veselības inspekcijā, Pārtikas un veselības dienestā, kā arī pašvaldībā).

Ja nepieciešams mainīt nometnes organizētāju- juridisko personu, to var izdarīt Jūsu sadaļā "Mani dati", pievienojot sadaļā "Juridiskā persona". Lai šogad radošas un piedzīvojumiem bagātas nometnes!

Papildus informācija pieejama  "metodiskie materiāli"- palīgs nometnes reģistrēšanā- prezentācija.

 

Lasīt vairāk...
2019-04-08 I.Kraskeviča

KUR VAR PIETEIKTIES RĪGAS DOMES IZGLĪTĪBAS un KULTŪRAS UN SPORTA DEPARTAMENTA LĪDZFINANSĒTAJĀM NOMETNĒM!

Rīgā no 8. aprīļa varēs elektroniski pieteikties vasaras nometnēm, kuras līdzfinansē RD IKSD:

Rīgā no 8. aprīļa plkst. 9.00 varēs elektroniski pieteikties pašvaldības izglītības iestāžu organizētajām atvērtajām nometnēm. Nometņu saraksts, norises laiks un vieta, dalībnieku vecums, nometnes apraksts, dalības maksa un kontaktinformācija, kā arī pieteikšanās anketa būs pieejama tīmekļa vietnē www.izglitiba.riga.lv “Pieteikšanās vasaras nometnēm” - https://izglitiba.riga.lv/lv/izglitiba

Tāpat Valsts izglītības satura centrs aicina vecākus pārliecināties, vai visas piedāvātās nometnes šajā portālā www.izglitiba.riga.lv  ir piereģistrētas un saskaņotas mūsu mājas lapā http://www.nometnes.gov.lv

 

2019-01-25 I.Kraskeviča

Uzsākta pieteikšanās bērnu nometņu vadītāju kursiem Liepājā!

Labdien cienījamie nometņu vadītāji, kuriem interesē iziet kursus Liepājā!  Liepājā būs apvienotā grupa ( 36 un 72 stundas). Norises laiki: 36 stundu kursi- dalībniekiem, kuriem jāatjauno apliecības notiks 3.,4.,5.jūnijā, Liepājā, Liepājas Līvupes pamatskolā, Klaipēdas ielā 94 no plkst. 10.00-17.00/18.00, 72 stundu kursi- dalībniekiem, kuri vēlas kļūt par nometnes vadītājiem notiks 3.,4.,5.,6.,7.,8.jūnijā (turpat) no plkst. 10.00-17.00/18.00.  Kursu ietvaros iekļauta Pirmās palīdzības apmācība 12 stundas ( 4.,5.jūnijs). Atgādinām, ka PP apliecība no izsniegšanas brīža ir derīga 5 gadus, ja termiņš iet uz beigām, iesakām apmeklēt PP kursu un iegūt jaunu apliecību.

Tiem dalībniekiem, kuriem aktuāls naktsmītņu jautājums: Līvupes pamatskola piedāvā naktsmītnes internātā bezmaksas! ( Saziņa ar Kaivu Žimaiti tālr. 29144667).

Patiesā cieņā, VISC - Inta Kraskeviča.

Lasīt vairāk...
2019-01-09 I.Kraskeviča

Par ugunsdrošības noteikumiem!

 Vēršam uzmanību, ka ar 2019.gada 1.janvāri stājas spēkā  2016.gada 19.aprīļa  Mk noteikumu Nr. 238 "Ugunsdrošības noteikumi" 340.punkts.

Tas nozīmē, ka izvēlētajām telpām diennakts nometnēs būs jāatbilst visiem šajā punktā minētajiem noteikumiem!

340. Publiskā objektā, ja tas atbilstoši lietošanas veidam nav paredzēts cilvēku izmitināšanai naktī, atļauts izmitināt cilvēkus naktī, ja:

340.1. objektā ir ierīkota automātiskā ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēma;

340.2. objektā ir ierīkota balss izziņošanas sistēma;

340.3. evakuācijas ceļu skaits un platums ir atbilstošs izmitināto cilvēku skaitam;

340.4. evakuācija ir nodrošināta tieši uz āru no būves zemes virmas līmenī, ja personas tiek izmitinātas ne augstāk par trešo stāvu, vai, ja personas tiek izmitinātas augstāk par trešo stāvu, evakuācija ir nodrošināta caur aizsargātu evakuācijas ceļu vai dūmaizsargātu un ugunsaizsargātu kāpņu telpu.

 

Lai drošas nometnes!

Lasīt vairāk...
>> Vecākas ziņas