CANADA WILD 2019 un Alpu zirgi (angļu un latviešu valodā)

Atpakaļ

Nometnes pamatdati

Nometnes tips
apmācību/izglītojoša nometne
Nometne sākas
2019-07-22
Nometne beidzas
2019-07-26
Darba laiks
dienas nometne
Dalībnieku izmitināšana
nometne telpās
Dalībnieku komplektēšana
atvērta nometne
Dalībnieku vecums (no - līdz)
8 - 10
Maksimālais dalībnieku skaits
12
Bērni ar īpašām vajadzībām
Novads / pilsēta
Ādažu nov.
Atrašanās vieta
‘’GUNGAS’’, Divezeri, Ādažu novads, LV-2164
Nometnes izmaksas vienam dalībniekam
250
Brīvo vietu skaits
10  

Nometnes vadītājs

Vards Uzvards
ZEPA DIĀNA
Sertifikata nr.
116-00008

Nometnes organizātors

Nosaukums
Rīgas 1. valodu skola
Reģistrācijas numurs / personas kods
40103176090
Juridiskā adrese
Zemitāna iela 2b, Rīga, LV-1012
Adrese
Zemitānu iela 2B, Rīga, LV-1012
E-pasts
Talrunis
27774321 un 27883535

Nometnes saskaņojumi

Veselības inspekcija, Veselības inspekcija
Klijānu iela 7, Rīga, LV-1012, 67819671
4.5.-8/15253/1706 Atzinuma dokuments
VUGD, Rīga
Jaunpils iela 13, Rīga, 67209650
22/83.101/227 Atzinuma dokuments
Pašvaldības, Ādažu novada pašvaldība
Gaujas iela 33A, Ādaži, LV - 2164, 67997350
PVD, Ziemeļpierīgas pārvalde
Kraujas iela 23, Rīga, LV- 1024, 67994423, 67994262

Nometnes apraksts

 

Rīgas 1. valodu skola organizē angļu valodas piedzīvojumu vasaras nometnes bērniem www.NometnesBerniem.lv

Šogad aicinām uz dienas nometni "CANADA WILD 2019 un Alpu zirgi" 

REĢISTRĀCIJA ŠEIT     KONTAKTI: Diāna Zepa (nometnes vadītāja) 29155449 vai valodu.skola@vs.edu.lv   Nometņu mājaslapa: SummerCamps.lv

Dienas nometnes ir paredzētas bērniem ar nelielu angļu valodas pieredzi un zināšanām, ar mērķi iemīlēt angļu valodu un iegūt drosmi pateikt vienkāršas lietas par sevi un savu apkārtni, pieklājības frāzes, u.tml. Nometnē būs arī skolotāji, ar kuriem varēs sazināties tikai un vienīgi angļu valodā.

Lai uzzinātu vairāk, kā tieši tiek apgūta angļu valoda, ienāciet mūsu mājas lapā: ANGĻU VALODA NOMETNĒ

Nometnes mērķis ir stiprināt angļu sarunvalodu un angļu valodas zināšanas, apvienojot ar izzinošām un piedzīvojumu bagātām aktivitātēm brīvā dabā. Šeit video: Ko bērni saka par SummerCamps.lv nometnēm?

KAM?

 • 8-10 g.v. bērniem;

 • ar minimālām angļu valodas zināšanām;

 • ar vēlmi apgūt un nostiprināt angļu valodu;

 • kuriem ir interese un vēlme vairāk uzzināt, iepazīties ar zirgiem, to dzīvi;

 • kuriem ir vai nav iepriekšēja jāšanas pieredze.

KUR?

Visu nams “Gungas”, 22 km no Rīgas. (Otrdien un ceturtdien nometne notiek Alpu zirgu teritorijā, 16 km no Rīgas). Viegli nokļūt arī ar sabiedrisko transportu no Juglas.

KAD?

 • 1.-5.07.2019.

 • 8-12.07.2019.

 • 22-26.07.2019.

 • Uzturēšanās nometnē no plkst. 9.30 līdz plkst. 17.30 (par papildus maksas iespēju ierasties agrāk un doties projām vēlāk)

 • Nometnes noslēgumā bērni, kopā ar saviem vecakiem, ir laipni aicināti ierasties uz pasākumu - sestdienā plkst. 11.30 - 13:00.

MAKSA:

Pamatmaksa - 250 EUR

KAS IEKĻAUTS MAKSĀ:

 • Nometnes maksas un bērna veselības apdrošināšana sadarbībā ar IF. Nosacījumus skat. šeit;

 • Siltas pusdienas nodrošina ēdinātājs “Lucrum” (Pieredzi skat. šeit);

 • Saldējums 2x dienā;

 • Peldēšanās ar nometnē nodrošinātām vestēm;

 • Otrdienās un ceturtdienās viesojamies Z/S Alpu zirgi;

 • Canada Wild aktivitātes;

 • 5 drāmas nodarbības;

 • 1 nodarbība ar SUP dēli;

NOMETNES PROGRAMMA

 • Alpu zirgu programma: zirga tīrīšana, krēpju ķemmēšana, bizīšu pīšana, inventāra sagatavošana, izjāde un zirga barošana, trušu barošana.

 • Canada Wild programma: Iepazīsim Kanādu, tās izgudrojumus, dabu, dzīvniekus, slavenus cilvēkus, apgūsim Yahtzee spēli, gatavosim kļavu sīrupu, u.c. 

 • Drāmas nodarbības, kurās bērni ar teātra palīdzību, iegūs drosmi pateikt vienkāršas frāzes angļu valodā.

Nometnē piedzīvosim Kanādu Latvijā un šodienas Kanādas multikulturālo vidi, iepazīsim Kanādas izgudrojumus un paši dažus no tiem izmēģināsim, piemēram, apgūsim Yahtzee spēli un gatavosim kļavu sīrupu, u.c. UN divas nometnes dienas darbosimies Alpu zirgu saimniecībā, kas mācīs mūs tādas prasmes, kā zirga tīrīšana, krēpju ķemmēšana, bizīšu pīšana, inventāra sagatavošana, izjāde un zirga barošana, trušu barošana.

Iegūsim drosmi dramatiskās nodarbības, kurās ar teātra palīdzību, mācīsimies pateikt vienkāršas frāzes angļu valodā.

Papildus vēl izmēģināsim savus spēkus, braucienā ar SUPiem, un ļoti daudz apgūsim angļu valodu. Vai precīzāk sakot, dzirdēsim un paši centīsimies runāt tikai angļu valodā. Tāpēc nometnē būs arī skolotāji, ar kuriem varēs sazināties tikai un vienīgi angļu valodā.

Mēs palīdzēsim Jūsu bērnam sajusties:  ES VARU, ES PATS, MAN SANĀK!

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

Nometnes vadītāja Diāna Zepa organizē nometnes kopš 2010. gada. Iepriekšējo 8 gadu pieredzi un atsauksmes variet lasīt mūsu mājas lapā: http://www.nometnesberniem.lv un sekot līdzi gatavošanās procesam: https://http://www.facebook.com/SummerCamps.lv

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

Kādas ir NometnesBerniem.lv priekšrocības?

PRIEKŠROCĪBA NR. 1. - ANGĻU valoda UN draugi no ĀRZEMĒM! Lasīt vairāk: ŠEIT

PRIEKŠROCĪBA NR. 2. - Ļoti DRAUDZĪGA un sirsnīga nometne! Lasīt vairāk: ŠEIT

PRIEKŠROCĪBA NR. 3. - DROŠA NOMETNE. Lasīt vairāk: ŠEIT

PRIEKŠROCĪBA NR. 4. - Brīnišķīga nometnes VIETA Divupes krastā netālu no JŪRAS! Lasīt vairāk: ŠEIT

PRIEKŠROCĪBA NR. 5. - Bagātīga nometnes PROGRAMMA. 

PRIEKŠROCĪBA NR. 6. - Liela PIEREDZE un zināšanas nometņu organizēšanā un darbā ar bērniem. Lasīt vairāk: ŠEIT

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Skat, ko par nometnēm raksta vecāki!

Mysterious Islands 2018

* Paldies par pozitīvajām emocijām, ko sniedzat bērniem, šī noteikti ir vispozitīvākā nometne ar vispozitīvāko pedagogu komandu! Esiet tikpat radoši un atvērti arī trupmāk. (Jūlijs, 2018)

** Liels iepriecinājums par sirsnīgo kopābūšanu nometnē, par jauko, ko mūsu meita te ieguva, par prieku un pozitīvajām emocijām, ko bērns paņems līdzi. (Jūlijs, 2018)

*** Paldies par aizrautību, enerģiskumu un pozitīvismu izglītojot un izklaidējot bērnus! Daudz skaistu atmiņu un jauku iespaidu, ko ņemt līdzi. Uz tikšanos nakamgad! (Jūlijs, 2018)

**** Paldies par iedrošināšanu, ieinteresēšanu un saistībām uz mūžu! (Jūlijs, 2018)

Hidden in Britain 2017

Paldies par visu Jūsu rūpēm, uzmanību,izglītību, zināšanām un darbu 24 stundas diennaktī visu nedēļu! (Jūlijs, 2017.)

** Thank you for this wonderful camp. It was very interesting and teachers and children were very friendly! (Jūlijs, 2017)

***Domāju zēniem noteikti atmiņas ir brīnišķīgas, jo jau neskaitāmas reizes vaicāja- vai nākamgad arī varēs braukt..:) Izskatījām bildes kopīgi ar puišiem un tad jau saņēmu arī dažādus komentārus un stāstus. Un mani patiešām sajūsmināja un pārsteidza tas- cik forši bij sanākuši tie spoki. Tie tērpi un izkrāsotās sejas!!! vienreizēji!! bildēs savus zēnus nemaz nebiju atpazinusi un riktīgi izsmējāmies par to!:) Un vēl mani ļoti aizkustināja tā kopīgā dziesma Hall of fame. Cik lieliski, ka tā var iemācīties visus vārdus, un plus vēl izdomāt un iemācīties kustības! zēni to dzied šad un tad, un es tik sajūsminos, un uzlādējos!:) Tā ka- vēlreiz sirsnīgs paldies par izdomas un piedzīvojumiem bagāto nedēļu! Lai Jums jauka atlikusī vasara un piedzīvojumiem bagāts jaunais mācību gads! (Augusts,2017)

**** Izmantošu iespēju pateikties par nometni! Šī bija mūsu pirmā pieredze un tā izvērtās ļoti, ļoti pozitīva. Paldies par to, ka bērnam dāvājāt tik daudz pozitīvu un jauku emociju, piedzīvojumu un prieka! Cerams nākamgad varēsim atkal pievienoties! (Augusts, 2017)

Paradise in Australia 2016

* Jaukie nometnes organizatori-sava bērna un mūsu vārdā gribam Jums pateikt milzīgu Paldies! par jauko nedēļu kurā mūsu bērns ir guvis tik daudz pozitīvas emocijas, zināšanas, draugus, enerģijas lādiņu - kuru noteikti viņš gribēs apmeklēt katru gadu! Paldies! (Jūlijs, 2016)

 ** Paldies par sirsnību,laipnību,zināšanām! Emocijas būs tās, kas sildīs līdz nākamajai nometnei! (Jūlijs, 2016)

*** Milzīgs paldies rīkotājiem par kārtējo kolosālo nometni!Bērnu sejās redzams,ka viss ir izdevies perfekti! Gūts lērums pozitīvu emociju,prieks un arī zināšanas! (Jūlijs, 2016)

**** Labdien, LIELS PALDIES, par šo foršo nometni. Aleksis ar emocijām pārpārēm, divas dienas atstāstīja notikumus.Sapītas lentītes (rokas sprādzītes,....), tik daudz, ka domā par realizāciju :)))) Novēlu jums un visam kolektīvam izturību - šajā un nākamajās nedēļās. Vēlot jauku vasaru!" (Jūlijs, 2016)

  Exploring America 2015

* Yesterday Rita (, she was at the 3rd camp (2015) came to tell me that the camps were really cool and that she wants to go to the next summer's one because she's got relatives in Australia. Nice feedback! :-) (Februāris, 2016)

** Jā, tiešām - Rebeka vēlas braukt uz divām nometnēm t.i. 3.07.-15.07., tāpēc izvēlējāmies braukt uz vienu "garo" un vienu "īso".

*** Es neesmu klāt visā, ko jūs tur darat, bet fakts, ka mana meita katru gadu grib pie jums braukt man apliecina, ka tā ir vieta, kur viņai ļoti patīk.Viņai dāvināto naudu viņa vienmēr noliek nometnes maksai. Jūsu nometne izkonkurē patplanšeti un jaunu telefonu!!! Manuprāt Rebekas vecuma tīnim, kuram ir svarīga šo elektropreču esamība, tas patiešāmrada citas vērtības. Man vēljoprjām jāatbild uz jautājumiem par planētām, kaut arī pagājuši jau 2 gadi. Un mani priecē, ka jūs  strādājat ne tikai ar valodu, bet arī citu zināšanu ieguvi. Jāsaka, ka pagājušā gada nometnes tēma un dziesma gan bija sarežģītas, bet tas nav mazinājis Rebekas vēlmi šogad atkal braukt uz nometni. Viņa gan gribētubraukt uz sākuma nometnēm, jo beigās visi esot bijuši ļoti noguruši. (Jūlijs, 2016)

**** Un vēlreiz paldies par to, ka taisāt šīs nometnes bērniem, par to, ka mana meita tur ļoti vēlas braukt, par to, ka palīdzat viņai tur nokļūt un par visām zināšanām, ko viņa tur iegūst!  (3. februāris, 2016)        

Searching Atlantis 2014

Liels paldies par fantastisko nometni. 1.reizi bijām - riskējām un braucām. Rezultāts - FANATSTISKS! Tagad arī mēs pievienojamies daudzajiem, kas saka: "Labākā Latvijas nometne". Thank you very much! Till the next year!!!:) (Jūlijs, 2014)

*Esmu patiešām pārliecināta par Jūsu nometņu vērtīgumu un foršumu :) Nila mamma. (Maijs, 2015) 

*** Jūs patiešām esat lieliksi nometnes organizētāji!!! Rebekas mamma. (Maijs, 2015)

 

Pieteikšanās tiks atvērta 2018. gada  novembrī nometnes mājas lapā: www.NometnesBerniem.lv

Nometnes vadītāja Diāna Zepa, kontakti: 27774321 vai diana.zepa@vs.edu.lv

Atrašanās vieta

Komentāri

Fernelar  | 2020-07-30 21:09:06
Hello my friend. Our employees wrote to you yesterday maybe... Can I offer paid advertising on your site?

Nometņu statusu skaidrojums

Nometne ir pievienota reģistram, bet nav ziņu par tās saskaņošanu ar konkrēto iestādi.
Nometņu reģistrā ir informācija, ka atbilstošajai iestādei ir nosūtīts iesniegums par nometnes saskaņošanu.
Nometņu reģistrā ir informācija, ka atbilstošajai iestādei ir saņemts atzinums par nometnes saskaņošanu.
Nometne, kuru ir atsaukuši paši organizētāji.

Nometņu vadītājs ir atbildīgs par nometnes aprakstā sniegto informāciju.
VISC neatbild par atzinumu saturu, tikai informē, ka konkrētajai nometnei ir saņemts atzinums no iestādes.

VBTAI, PVD un Pašvaldības ir tikai jāinformē par nometņu saskaņošanu - attiecīgi zaļa statusa ikona norāda, ka šīm iestādēm ir aizsūtīta informācija par atbilstošo nometni.