Canada Wild 2019 (Nometne angļu valodā)

Atpakaļ

Nometne ir atsaukta pēc tās organizētāju vēlēšanās.

Nometnes pamatdati

Nometnes tips
apmācību/izglītojoša nometne
Nometne sākas
2019-07-28
Nometne beidzas
2019-08-03
Darba laiks
diennakts nometne
Dalībnieku izmitināšana
nometne telpās
Dalībnieku komplektēšana
atvērta nometne
Dalībnieku vecums (no - līdz)
8 - 12
Maksimālais dalībnieku skaits
20
Bērni ar īpašām vajadzībām
Novads / pilsēta
Ādažu nov.
Atrašanās vieta
‘’GUNGAS’’, Divezeri, Ādažu novads, LV-2164
Nometnes izmaksas vienam dalībniekam
Brīvo vietu skaits
20  

Nometnes vadītājs

Vards Uzvards
ZEPA DIĀNA
Sertifikata nr.
116-00008

Nometnes organizātors

Nosaukums
Rīgas 1. valodu skola
Reģistrācijas numurs / personas kods
40103176090
Juridiskā adrese
Zemitāna iela 2b, Rīga, LV-1012
Adrese
Zemitānu iela 2B, Rīga, LV-1012
E-pasts
Talrunis
27774321 un 27883535

Nometnes saskaņojumi

Veselības inspekcija, Veselības inspekcija
Klijānu iela 7, Rīga, LV-1012, 67819671
VUGD, Rīga
Jaunpils iela 13, Rīga, 67209650
Pašvaldības, Ādažu novada pašvaldība
Gaujas iela 33A, Ādaži, LV - 2164, 67997350
PVD, Ziemeļpierīgas pārvalde
Kraujas iela 23, Rīga, LV- 1024, 67994423, 67994262

Nometnes apraksts

Vasaras diennakts nometne "Canada Wild 2019" notiek Latvijā, brīnišķīgā viesu namā Gungas (25 km no Rīgas).

Nometnes mērķis ir stiprināt angļu sarunvalodu un angļu valodas zināšanas, apvienojot ar izzinošām un piedzīvojumu bagātām aktivitātēm brīvā dabā. Šeit video: Ko bērni saka par SummerCamps.lv nometnēm?

2019. gada nometņu programma un reģistrācija tiks publicēta 2018. gada novembra sākumā. Iepriekšējā gada programma ir redzama, kliksķinot ŠEIT. Programma katru gadu ir saistīta ar vienu angliski runājošu valsti - šogad Kanādu! Esot Latvijā, izzināsim Kanādu!

Nometņu datumi:

  • 30.06.-6.07.2019.
  • 7.07. - 13.07.2019.
  • 21.07. - 27.07.2019.
  • 28.07. - 3.08.2018.

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

Nometnes vadītāja Diāna Zepa organizē nometnes kopš 2010. gada. Iepriekšējo 8 gadu pieredzi un atsauksmes variet lasīt mūsu mājas lapā: http://www.nometnesberniem.lv un sekot līdzi gatavošanās procesam: https://http://www.facebook.com/SummerCamps.lv

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

Kādas ir NometnesBerniem.lv priekšrocības?

PRIEKŠROCĪBA NR. 1. - ANGĻU valoda UN draugi no ĀRZEMĒM! Lasīt vairāk: ŠEIT

PRIEKŠROCĪBA NR. 2. - Ļoti DRAUDZĪGA un sirsnīga nometne! Lasīt vairāk: ŠEIT

PRIEKŠROCĪBA NR. 3. - DROŠA NOMETNE. Lasīt vairāk: ŠEIT

PRIEKŠROCĪBA NR. 4. - Brīnišķīga nometnes VIETA Divupes krastā netālu no JŪRAS! Lasīt vairāk: ŠEIT

PRIEKŠROCĪBA NR. 5. - Bagātīga nometnes PROGRAMMA. Drīzumā lasīt vairāk: ŠEIT.

PRIEKŠROCĪBA NR. 6. - Liela PIEREDZE un zināšanas nometņu organizēšanā un darbā ar bērniem. Lasīt vairāk: ŠEIT

 * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Skat, ko par nometnēm raksta vecāki!

Mysterious Islands 2018

* Paldies par pozitīvajām emocijām, ko sniedzat bērniem, šī noteikti ir vispozitīvākā nometne ar vispozitīvāko pedagogu komandu! Esiet tikpat radoši un atvērti arī trupmāk. (Jūlijs, 2018)

** Liels iepriecinājums par sirsnīgo kopābūšanu nometnē, par jauko, ko mūsu meita te ieguva, par prieku un pozitīvajām emocijām, ko bērns paņems līdzi. (Jūlijs, 2018)

*** Paldies par aizrautību, enerģiskumu un pozitīvismu izglītojot un izklaidējot bērnus! Daudz skaistu atmiņu un jauku iespaidu, ko ņemt līdzi. Uz tikšanos nakamgad! (Jūlijs, 2018)

**** Paldies par iedrošināšanu, ieinteresēšanu un saistībām uz mūžu! (Jūlijs, 2018)

Hidden in Britain 2017

Paldies par visu Jūsu rūpēm, uzmanību,izglītību, zināšanām un darbu 24 stundas diennaktī visu nedēļu! (Jūlijs, 2017.)

** Thank you for this wonderful camp. It was very interesting and teachers and children were very friendly! (Jūlijs, 2017)

***Domāju zēniem noteikti atmiņas ir brīnišķīgas, jo jau neskaitāmas reizes vaicāja- vai nākamgad arī varēs braukt..:) Izskatījām bildes kopīgi ar puišiem un tad jau saņēmu arī dažādus komentārus un stāstus. Un mani patiešām sajūsmināja un pārsteidza tas- cik forši bij sanākuši tie spoki. Tie tērpi un izkrāsotās sejas!!! vienreizēji!! bildēs savus zēnus nemaz nebiju atpazinusi un riktīgi izsmējāmies par to!:) Un vēl mani ļoti aizkustināja tā kopīgā dziesma Hall of fame. Cik lieliski, ka tā var iemācīties visus vārdus, un plus vēl izdomāt un iemācīties kustības! zēni to dzied šad un tad, un es tik sajūsminos, un uzlādējos!:) Tā ka- vēlreiz sirsnīgs paldies par izdomas un piedzīvojumiem bagāto nedēļu! Lai Jums jauka atlikusī vasara un piedzīvojumiem bagāts jaunais mācību gads! (Augusts,2017)

**** Izmantošu iespēju pateikties par nometni! Šī bija mūsu pirmā pieredze un tā izvērtās ļoti, ļoti pozitīva. Paldies par to, ka bērnam dāvājāt tik daudz pozitīvu un jauku emociju, piedzīvojumu un prieka! Cerams nākamgad varēsim atkal pievienoties! (Augusts, 2017)

Paradise in Australia 2016

* Jaukie nometnes organizatori-sava bērna un mūsu vārdā gribam Jums pateikt milzīgu Paldies! par jauko nedēļu kurā mūsu bērns ir guvis tik daudz pozitīvas emocijas, zināšanas, draugus, enerģijas lādiņu - kuru noteikti viņš gribēs apmeklēt katru gadu! Paldies! (Jūlijs, 2016)

 ** Paldies par sirsnību,laipnību,zināšanām! Emocijas būs tās, kas sildīs līdz nākamajai nometnei! (Jūlijs, 2016)

*** Milzīgs paldies rīkotājiem par kārtējo kolosālo nometni!Bērnu sejās redzams,ka viss ir izdevies perfekti! Gūts lērums pozitīvu emociju,prieks un arī zināšanas! (Jūlijs, 2016)

**** Labdien, LIELS PALDIES, par šo foršo nometni. Aleksis ar emocijām pārpārēm, divas dienas atstāstīja notikumus.Sapītas lentītes (rokas sprādzītes,....), tik daudz, ka domā par realizāciju :)))) Novēlu jums un visam kolektīvam izturību - šajā un nākamajās nedēļās. Vēlot jauku vasaru!" (Jūlijs, 2016)

  Exploring America 2015

* Yesterday Rita (, she was at the 3rd camp (2015) came to tell me that the camps were really cool and that she wants to go to the next summer's one because she's got relatives in Australia. Nice feedback! :-) (Februāris, 2016)

** Jā, tiešām - Rebeka vēlas braukt uz divām nometnēm t.i. 3.07.-15.07., tāpēc izvēlējāmies braukt uz vienu "garo" un vienu "īso".

*** Es neesmu klāt visā, ko jūs tur darat, bet fakts, ka mana meita katru gadu grib pie jums braukt man apliecina, ka tā ir vieta, kur viņai ļoti patīk.Viņai dāvināto naudu viņa vienmēr noliek nometnes maksai. Jūsu nometne izkonkurē patplanšeti un jaunu telefonu!!! Manuprāt Rebekas vecuma tīnim, kuram ir svarīga šo elektropreču esamība, tas patiešāmrada citas vērtības. Man vēljoprjām jāatbild uz jautājumiem par planētām, kaut arī pagājuši jau 2 gadi. Un mani priecē, ka jūs  strādājat ne tikai ar valodu, bet arī citu zināšanu ieguvi. Jāsaka, ka pagājušā gada nometnes tēma un dziesma gan bija sarežģītas, bet tas nav mazinājis Rebekas vēlmi šogad atkal braukt uz nometni. Viņa gan gribētubraukt uz sākuma nometnēm, jo beigās visi esot bijuši ļoti noguruši. (Jūlijs, 2016)

**** Un vēlreiz paldies par to, ka taisāt šīs nometnes bērniem, par to, ka mana meita tur ļoti vēlas braukt, par to, ka palīdzat viņai tur nokļūt un par visām zināšanām, ko viņa tur iegūst!  (3. februāris, 2016)        

Searching Atlantis 2014

Liels paldies par fantastisko nometni. 1.reizi bijām - riskējām un braucām. Rezultāts - FANATSTISKS! Tagad arī mēs pievienojamies daudzajiem, kas saka: "Labākā Latvijas nometne". Thank you very much! Till the next year!!!:) (Jūlijs, 2014)

*Esmu patiešām pārliecināta par Jūsu nometņu vērtīgumu un foršumu :) Nila mamma. (Maijs, 2015) 

*** Jūs patiešām esat lieliksi nometnes organizētāji!!! Rebekas mamma. (Maijs, 2015)

 

Pieteikšanās tiks atvērta 2018. gada  novembrī nometnes mājas lapā: www.NometnesBerniem.lv

Nometnes vadītāja Diāna Zepa, kontakti: 29155449 vai diana.zepa@vs.edu.lv

Atrašanās vieta

Komentāri

Nometņu statusu skaidrojums

Nometne ir pievienota reģistram, bet nav ziņu par tās saskaņošanu ar konkrēto iestādi.
Nometņu reģistrā ir informācija, ka atbilstošajai iestādei ir nosūtīts iesniegums par nometnes saskaņošanu.
Nometņu reģistrā ir informācija, ka atbilstošajai iestādei ir saņemts atzinums par nometnes saskaņošanu.
Nometne, kuru ir atsaukuši paši organizētāji.

Nometņu vadītājs ir atbildīgs par nometnes aprakstā sniegto informāciju.
VISC neatbild par atzinumu saturu, tikai informē, ka konkrētajai nometnei ir saņemts atzinums no iestādes.

VBTAI, PVD un Pašvaldības ir tikai jāinformē par nometņu saskaņošanu - attiecīgi zaļa statusa ikona norāda, ka šīm iestādēm ir aizsūtīta informācija par atbilstošo nometni.