Florbola akadēmija

Atpakaļ

Nometnes pamatdati

Nometnes tips
Nav norādīts
Nometne sākas
2011-07-10
Nometne beidzas
2011-07-16
Darba laiks
diennakts nometne
Dalībnieku izmitināšana
nometne telpās un ārpus telpām
Dalībnieku komplektēšana
atvērta nometne
Dalībnieku vecums (no - līdz)
8 - 25
Maksimālais dalībnieku skaits
100
Bērni ar īpašām vajadzībām
n/a
Novads / pilsēta
Talsu nov.
Atrašanās vieta
K.Mīlenbaha 32, Talsi, Talsu novads, Latvija, LV-3201
Nometnes izmaksas vienam dalībniekam
Brīvo vietu skaits
0  

Nometnes vadītājs

Vards Uzvards
Jansone Zane
Sertifikata nr.
RP 000857

Nometnes organizātors

Nosaukums
"Zcamp"
Reģistrācijas numurs / personas kods
40008124366
Juridiskā adrese
Rigondas gatve 1-46, Rīga
Adrese
Uzvaras bulvāris 2/4, Rīga
E-pasts
Talrunis
26378360

Nometnes saskaņojumi

Veselības inspekcija, Kurzemes kontroles nodaļa
Kuldīga, Pilsētas laukumā 2, 3.stāvā, 633 23799
VUGD, Talsu daļa
Kr.Valdemāra ielā 94, Talsi, 63291826
Pašvaldības, Talsu novada pašvaldība
Kareivju ielā 7, Talsi, LV-3201, 63232110
PVD, Ziemeļkurzemes pārvalde
Daģu iela 2, Talsi, LV - 3201, 632 91660, 632 91663, 632 91662

Nometnes apraksts

 Florbola akadēmija ir intensīva apmacības programma florbola spēlētājiem (-ām) un vārtsargiem (-dzēm), kas izstrādāta sadarbībā ar Zviedrijas vadošajiem treneriem. Nometnes oficiālā mājas lapa http://florbolam.lv/florbola-akademija/lv

Kas mūs raksturo?
• Esam pirmie, kas organizēja pirmo starptautisko bērnu un jauniešu florbola nometni Latvijā, sadarbībā ar zviedru speciālistiem un vadošajiem latviešu treneriem un spēlētājiem.
• Šo piecu gadu laikā, mūsu rīkotajās nometnēs ir piedalījušies ļoti daudzi pašreizējie Latvijas pieaugušo vīriešu un sieviešu izlases, kā arī Latvijas U-19 izlases dalībnieki.
• Mūsu darbības prioritāte ir kvalitāte, nevis kvantitāte, ko ir novērtējuši arī mūsu sadarbības partneri Zviedrijā un Latvijā.

Kā sākām?
Florbola akadēmijas idejas autors ir Florbolam.lv radošais kolektīvs, taču sākotnēji „Zcamp” nometnes izveidotāji ir Jānis Jansons un Gints Bikars, kurš ir arī viens no florbola aizsācējiem Latvijā. 2006. gada pirmā nometne tika organizēta Lielvārdē, Lielvārdes sporta kompleksā, kur pavisam tika sarīkotas trīs nometnes no 2006. - 2008. gadam. Kopš 2009. gada nometnes organizējām deviņu pakalnu pilsētā Talsos, Talsu Sporta hallē. Ideju par vietas maiņu ierosināja fiziskās sagatavotības treneris Jānis Volajs, kas gatavojis gandrīz visas Latvijas florbola izlases dalībai pasaules čempionātos. Talsos tika uzcelta jauna sporta bāze, kā arī Talsi ir netālu no jūras pilsētas Rojas, līdz ar to tas radīja papildus iespēju organizēt treniņus ne tikai sporta bāzē, bet arī pie jūras, kas ļoti labvēlīgi ietekmē fizisko attīstību tieši bērniem un jauniešiem. Jau pašos pirmsākumos nolēmām, ka nometnes prioritāte ir kvalitāte treniņu procesā, organizatoriskajos jautājumos, sadzīves apstākļos, kā arī labāko speciālistu piesaistē.

Kāpēc Florbola akadēmija?
Sākotnējā nosaukuma „Zcamp” idejas autors ir Jānis Jansons, kurš šo nosaukumu daļēji saistīja ar florbola inventāra ražotāju Zone vārdu. Pēdējos gados florbols ir strauji attīstījies, līdz ar to konkurence ir augusi ne tikai spēlētāju vidū, bet arī nometņu organizētāju un dažādu florbola pasākumu rīkotāju vidū, kā arī jutām, ka ir pienācis laiks spert nākamo soli un virzīties uz jaunu mērķi, proti, būt pirmajiem, kas izveido specializētu florbola akadēmiju, kas ir veidota sadarbībā ar zviedru speciālistiem un kuri palīdz izstrādāt īpašus uzdevumus un vērtēšanas kritērijus jaunajiem florbolistiem un treneriem.

Kādi mērķi nākotnē?
Florbola akadēmijas pamatmērķis ir izglītot florbola spēlētājus un trenerus, izmantojot ilggadīgo zviedru florbola treneru, kā arī spēlētāju pieredzi un zināšanas. Strādāsim ne tikai pie dažādu izglītojošu materiālu tulkošanas, bet arī paši radīsim materiālus, kas būs domāti jaunajiem treneriem un spēlētājiem.  

Atrašanās vieta

Komentāri

Nometņu statusu skaidrojums

Nometne ir pievienota reģistram, bet nav ziņu par tās saskaņošanu ar konkrēto iestādi.
Nometņu reģistrā ir informācija, ka atbilstošajai iestādei ir nosūtīts iesniegums par nometnes saskaņošanu.
Nometņu reģistrā ir informācija, ka atbilstošajai iestādei ir saņemts atzinums par nometnes saskaņošanu.
Nometne, kuru ir atsaukuši paši organizētāji.

Nometņu vadītājs ir atbildīgs par nometnes aprakstā sniegto informāciju.
VISC neatbild par atzinumu saturu, tikai informē, ka konkrētajai nometnei ir saņemts atzinums no iestādes.

VBTAI, PVD un Pašvaldības ir tikai jāinformē par nometņu saskaņošanu - attiecīgi zaļa statusa ikona norāda, ka šīm iestādēm ir aizsūtīta informācija par atbilstošo nometni.