Sludinājumi

Atpakaļ
2021-03-05 11:46 Zane Josta

Meklējam nometnes vadītāju

Biedrība ,,Jauno jātnieku skola'' meklē nometnes vadītāju mūsu rīkotajai vasaras dienas nometnei ,,Vasara seglos''. Nometne tiek rīkota divās vecuma grupās 7-10 un 11-14 gadi, nometnes ilgums 5 darba dienas. Nometnes mērķis ir iepazīt jāšanas sporta pasauli un saskarsmi ar zirgiem, informēt par ikdienas darbu stallī, kā arī pavadīt laiku svaigā gaisā, veicot citas radošas un sportiskas aktivitātes.

Vairāk informācijas pa tel. 27328496 vai e-pastu: info@latvianhorses.lv

2020-10-12 14:13 Ketija

Meklēju vietu 2021.gada vasarai

Labdien! 

Aktīvi dejotāji meklē nometnes vietu 2021.gada vasarai, kur bezrūpīgi pavadīt deviņas dienas.

Mūsu vēlmes:

+ 60 gultasvietas;

+ ēdināšana;

+ 3 telpas radošām un dejiskām nodarbībām;

+ vēlama peldvieta;

+ lokācijas vieta: Vidzeme.

 

Gaidīšu piedāvājumus uz e-pastu nometnesma@gmail.com 

2020-10-02 17:48 Eduards Cers

Lielisks risinājums nometņu organizatoriem un vadītājiem

Sveicināti, nometņu organizētāji un vadītāji!

Cerams, ka Covid19 uzliesmojuma laiku esat pārvarējuši veiksmīgi un 2020. gada vasara aizvadīta ar vairākām sev un bērniem noderīgām un patīkamām nometnēm. Mani sauc Eduards un arī es esmu ieguvis nometņu vadītāja apliecību. Rakstu Jums saistībā ar jaunu risinājumu, kas radīts speciāli Latvijas nometņu organizētājiem un vadītājiem, lai atvieglotu pieteikšanos uz nometnēm, rēķinu un līgumu sagatavošanu, komunikāciju ar vecākiem un citas administratīvās nianses.

Jau no šī gada sākuma, cieši sadarbojoties ar vienu no lielākajiem dienas nometņu organizatoriem Latvijā un uzklausot viņu paustos ieteikumus, esam izstrādājuši bērnu nometņu vadības sistēmu. Šobrīd, pateicoties sistēmai, nometnes organizators jau šovasar ir spējis ietaupīt vairākas darba dienas (gandrīz mēnesi), lai sagatavotu un apstrādātu vairāk nekā 650 līgumus un rēķinus, kas paredzēti vecākiem. Viņiem ne tikai nebija manuāli jāsagatavo līgums un rēķins, bet arī tas nebija jāsūta katram vecākam, jo sistēma to izdara pilnībā automātiski pēc tam, kad vecāks ir aizpildījis pieteikuma anketu uz nometni Jūsu mājaslapā vai arī mūsu speciāli izstrādātā pagaidu lapā.

Ar lielāko prieku satiktos ar Jums, lai pastāstītu vairāk par bērnu nometņu vadības sistēmu, parādītu to darbībā un atbildētu uz visiem interesējošajiem jautājumiem!

Ja arī jūsu nometnei jau ir sākusies pieteikšanās vai Jums jau ir gatavs risinājums Jūsu mājaslapā, kurā iespējams pieteikties, mēs, labprāt, satiktos ar Jums, lai izrunātu Jūsu šī brīža risinājumu, mūsu piedāvātās iespējas un iespējams vienotos par abpusēji izdevīgu sadarbību.

Gaidīšu ziņu, ja esat ieinteresēti - jaunsrisinajums@gmail.com.

2020-08-21 16:25 Evita

Meklēju diennakts nometnes vietu rudens brīvlaikā (oktobrī)

Labdien! Meklēju iespēju organizēt diennakts nometni bērniem rudens brīvlaikā. Svarīgi - nakšņošana gultās, zāle ēšanai un nodarbībām, aktivitāšu/pārgājiena iespēja apkārtnē .

Paldies jau iepriekš,

Evita 

verveiko.evita@gmail.com

29495507

2020-07-22 07:51 Elena

Nometnes vadītājs

Meklējam bērnu dienas nometnes vadītāju ar derīgu apliecību. Imantā. 10.08.20-21.08.20 T. 22006030

2020-07-06 17:55 Dina

Nometņu mediķis

Piedāvāju savu kandidatūru bērnu un pieaugušo nometņu mediķa darbam. Ir pieredze T.28347765

2020-06-22 11:55 Saule

Radošu un zaļu nodarbību vadītāja.

Labprāt pastrādāšu jūlijā,augustā kādā īpašā un neparastā nometnē ar bērniem radošās, dabai draudzīgās nodarbībās.Vecāki, redzot bērnu darbu izstādes, ir sajūsmā )) Ir pieredze, prasmes un izglītība (Mg Art). Tel.29207218

Koši !

2020-06-15 09:44 Lolita

Par preču zīmes pārkāpumu un negodprātīgu rīcību bērnu vasaras nometņu organizēšanā

Par preču zīmes pārkāpumu un negodprātīgu rīcību bērnu vasaras nometņu organizēšanā

            2020. gada 12. jūnijā no bērnu vecākiem tika saņemta informācija (ekrānšāviņi), ka interneta meklētājprogrammā google, meklējot konkrētas nometnes un izmantojot atslēgas vārdu „mirandas nometnes”, meklētājs kā apmaksātu maksas reklāmu piedāvā Robo Hub robotikas nometni, kuras reklāmas virsrakstā prettiesiski izmantots svešas nometnes nosaukums (Mirandas Nometnes), tādējādi Robo Hub apzināti prettiesiski izmantoja svešu preču zīmi bez tās īpašnieta atļaujas, un apzināti maldināja bērnu vecākus par savu nometņu saistību ar Mirandas Nometnēm.

        Mirandas Nometnes ir guvušas plašu atpazīstamību Latvijā kā viens no lielākajiem un populārākajiem bērnu piedzīvoju nometņu organizētājiem Latvijā, kas organizē bērnu nometnes jau 17 gadus. Nometņu nosaukums ir reģistrēts  Patentu valdes reģistrā kā preču zīme, uz kuru attiecas Preču zīmju likumā noteiktie aizliegumi bez preču zīmju īpašnieka piekrišanas izmantot, atdarināt, publicēt vai gūt jebkādu materiālu un nemateriālu labumu no preču zīmes, šaja gadījumā, Mirandas Nometņu, nosaukuma.

        Ņemot vērā minēto, tika sagatavots un nosūtīts brīdinājums Robo Hub nometņu organizatoriem ar pieprasījumu nekavējoties pārtraukt reklāmas izvietošanu Google meklētājā un jebkur citur, ietverot savās reklāmās Mirandas Nometņu nosaukumu.

       Jebkāda veida oficiālā informācija par Mirandas Nometņu piedāvājumu ir pieejama nometnes mājaslapā https://mirandasnometnes.lv/nometnes/, un neskaidrību gadījumā aicinām vecākus nekavējoties sazināties ar nometņu vadītāju pa tālr. 29429191, lai pārliecinātos par nometņu leģitimitāti un sniegto pakalpojumu atbilstību nometņu mājaslapā piedāvātajai informācijai. Tāpat aicinām ikvienu, kura rīcībā vēl ir informācija par šādu prettiesisku reklāmu izvietošanu uz Mirandas Nometņu preču zīmes pamata, sazināties ar nometnes organizatoriem, lai novērstu pretlikumīgas rīcības iespējamību no citu nometņu organizatoru puses.

     Mirandas Nometņu vērtība ir ilggadējā pieredze un vecāku apmierinātība par bērnu nometņu sniegtajiem pakalpojumiem, tādējādi ir būtiski būt pārliecinātiem, ka Mirandas Nometņu vārdā pakalpojumus nepiedāvā citi komersanti un nometņu rīkotāji, ar ko mums nav un nebūs saistības.

     Ar šo informatīvo vēstuli vēršu Jūsu uzmanību uz prettiesisku nometņu preču zīmju izmantošanu reklāmas nolūkos, lai piesaistītu bērnus nometnēm, kuru darbība nekādā veidā nav saistīta ar Mirandas Nometņu organizētajām piedzīvojumu nometnēm, kas vairāku gadu garumā ir uzkrājušas vērtīgu pieredzi, zināšanas un guvušas sabiedrības atpazīstamību un reputāciju. Šāda veida apzināti maldinošu reklāmu izvietošana ne tikai kaitē Mirandas Nometnēm, bet arī bojā nometņu darba jomas reputāciju kā tādu.

      Mirandas Nometņu gadījumā šis jau ir otrs gadījums, kad citu nometņu organizatori apzināti izmanto Mirandas Nometņu nosaukumu savās reklāmās, lai maldinātu un ievilinātu bērnu vecākus savu nometņu mājas lapās, tāpēc vēršu uz to gan kolēģu- nometņu vadītāju, gan bērnu vecāku, gan VISC nometņu darba atbildīgo personu uzmanību par šo gadījumu un aicinu organizēt nometnes, balstoties uz godīgu komercpraksi. 

 

Ar cieņu,

Lolita Osipova

Mirandas Nometņu vadītāja

2020-06-12 18:45 Inna Šablinska

Nometņu reklamešana

Piedāvajam reklameties vispopularakā portalā par nometnem: www.roditeljam.lv.

2020-05-28 17:43 Madara

Autobusi nometņu organizatoriem

Dāžādas ietipības autobusi( 20 , 50 , 60 , 70 , 80 vietas).

Aizvedīsim nometņu dalībniekus un atvedīsim no nometnēm.

Rakstiet info@kontibuss.lv , un mēs veiksim cenas aprēķinu.

2020-05-25 08:34 Zanda

Meklējam nometnes vadītājus un pedagogus

Ja esi radošs/-a, nenogurdināms/-a, atraktīvs/-a un, ja esi uz Tu ar bērniem, tad šis vasaras darbiņš ir tieši Tev. Esam lielākas bērnu dienas nometnes Brīnumzeme rīkotāji, meklējam papildspēkus. Darbs pa nedēļām - Rīgā. Ja Tev ir pieredze darbā ar bērniem piesakies - pedagoģiskā izglītība un pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību.
! Apmaksātas, siltas pusdienas un launags
Nodarbību vadīšana nometnes bērniem
Darba laiks no 8.00-18.00, darba dienās
Draudzīgs un profesionāls kolektīvs
Vairākās vietas Rīgā, centrā
Darbs no 1. jūnija līdz 28. augustam
Iespēja izpausties radoši
Iespējams strādāt arī pa atsevišķām nedēļām
Ja Tev interesē šis darbs, raksti uz e-pastu nometnes@wearevery.lv sūtot savu CV un motivācijas vēstuli. Vairāk: dienasnometne.lv

2020-05-22 20:40 Liene

Pieejama vieta nometņu rīkošanai 2020.g.JŪLIJĀ

Pieejami datumi nometņu rīkošanai 2020.g. jūlijā. Viesu nams Vecmuiža, Salacgrīvas novads, Liepupes pagasts, plaša, apsargāta teritorija, vaiākas telpas darbam grupās, plašas nakšņošanas iespējas. Ēdināšnas nodrošināšana 3-4 reizes dienā. Vecmuiza@gmail.com, tālr. 26477996

2020-03-19 17:31 MĀRIS

NOMETNES VIETA PIE JŪRAS Atpūtas komplekss „Tauriņi” Bērzciemā, Engures novadā

Atpūtas komplekss "TAURIŅI" Bērzciemā, Engures novadā, piedāvā teicamu vietu nometņu organizēšanai. Ilggadīga pieredze sadarbībā ar vasaras nometnēm. Atpūtas kompleksam ir visas nepieciešamās atļaujas nometņu rīkošanai. Uzņemam līdz 90 personām. Dzīvošana labiekārtotos 2-6 vietīgos numuros ar WC un dušu. Tiek nodrošināts ēdināšanas pakalpojums. Atpūtas kompleksā ir profesionāls tenisa korts, sporta laukums ar mākslīgo zāli- basketbolam,volejbolam,mini futbolam vai citām sportiskām aktivitātēm. Dejotājiem-plaša zāle. Piedāvājam dažādas atsevišķas telpas radošām nodarbībām. Teritorijā ir jauka nojume ar ugunskura vietu un grilu.Jūra 2-3 minūšu pastaigas attālumā. Ieskatam:www.taurini.viss.lv. E-pasts : viesunamstaurini@inbox.lv Tel.29138432 Ginta vai 29243392 Māris.

2020-03-12 13:44 Anastasija

Vieta nometņu rīkošanai

Mēs piedāvājam plašu gaišu istabu 680 kvadrātmetru platībā dienas vasaras nometnei, kā arī  meklējam sadarbības partnerus ar atļauju kopīgi organizēt nometni.

Mums ir darba galdi nodarbībām, telpa aktīvām aktivitātēm (vingrošana, dejošana, ir sienas projektors un mūzikas centrs). Spēļu laukumi, slaidi un batuts. Nous, gaisa hokejs. Visas ērtības (tualete, ūdens, mikroviļņu krāsns, ledusskapis)

Piemērots 30 un vairāk bērniem

15 metru attālumā atrodas pusdienu ēdnīca Daily, pastaigu parks un bērnu rotaļu laukums. Ērta transporta satiksme, lai nokļūtu līdz jūrai vai pilsētai.

Pieejams visu vasaru.

Sūtiet savus ieteikumus uz info@funtastika.lv

2020-03-05 11:19 Solvita

Darbs pedagogiem (pa nedēļām) vasaras bērnu dienas nometnēs Rīgā

Ja esi radošs/-a, nenogurdināms/-a, atraktīvs/-a un, ja esi uz Tu ar bērniem, tad šis vasaras darbiņš ir tieši Tev. Esam lielākas bērnu dienas nometnes Brīnumzeme rīkotāji, meklējam papildspēkus. Darbs pa nedēļām visas vasaras garumā vairākās vietās Rīgā. Ja Tev ir pieredze darbā ar bērniem piesakies un noteikti vienosimies par abpusēji izdevīgiem nosacījumiem vietas un laika ziņā. Pedagoģiskā izglītība un pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību.
Apmaksātas, siltas pusdienas
Nodarbību vadīšana nometnes bērniem
Darba laiks no 8.00-18.00, darba dienās
Draudzīgs un profesionāls kolektīvs
Vairākās vietas Rīgā (pēc izvēles)
Darbs no 1. jūnija līdz 28. augustam
Iespēja izpausties radoši
Iespējams strādāt arī pa nedēļām
Ja Tev interesē šis darbs, raksti uz e-pastu sūtot savu CV un motivācijas vēstuli.

2020-02-05 13:08 Liene

Vecmuiža - skaista, klusa un droša vieta nometnēm 4 km no jūras

Piedāvājam piemērotas telpas un apsargātu teritoriju nometņu rīkošanai līdz 100 pers. Mūsu pieredze 15 gadu. Guļvietas istabiņās un kempinga mājiņās. Plašas telpas,tenisa korts, sporta laukumi, terases nodarbībām, pirts, bērnu rotaļu laukums, plašs zālājs, dīķis, apkārt mežs dažādām izdarībām, klusums. Kvalitatīva ēdināšana. Atrodamies 60 km no Rīgas, Salacgrīvas novadā, Liepupes pagastā. Rakstiet: vecmuiza@gmail.com vai zvaniet 26477996

2020-01-27 13:41 Minhauzena Unda

Vieta nometņu rīkošanai

Atpūtas komplekss "Minhauzena Unda" Saulkrastos piedāvā plašu teritoriju un ietilpīgas telpas nometņu rīkošanai gan bērniem un jauniešiem, gan ģimenēm un pieaugušajiem. Varam uzņemt nometnes līdz 150 dalībniekiem, kā arī nodrošinām nepieciešamo ēdināšanu. Tikai 300 m attālumā no mums atrodas jūra. Teritorijā atrodas vairāki sporta laukumi un bērnu rotaļlaukums.

Lai saņemtu sīkāku aprakstu un piedāvājumu, lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz info@minhauzenunda.lv.

Uz tikšanos pie Minhauzena!

2020-01-16 13:11 Renārs

Īvandes muiža piedāvā sadarbību.

Īvandes muižas atpūtas un sporta komplekss piedāvā sadarbību nometņu un citu atpūtas-sporta pasākumu organizēšanai. Muižas ēkā  atrodas līdz 120 gultas vietas istabiņās 4-14 personām. Muižas ēkā ir pieejamas baltā, sarkanā, kamīnzāle svinīgajiem un svētku pasākumiem. Muižas kompleksā ir pieejami 2 pludmales volejbola laukumi, stadions, slēgta tipa basketbola - volejbola laukums, senatnīgais muižas parks, muižas iekšpagalms, dažādi āra aktivitāšu trenažieri. Ēkā ir virtuve ar ēdnīcu, nodrošinām diennakts nometņu ēdināšanu, siltais ūdens sieviešu un vīriešu dušās, WC.

Muiža atrodas skaistā un klusā vietā Kuldīgas novada Īvandes pagastā 162 Km no Rīgas, 12Km no Kuldīgas. Esam laipni atvērti visu veidu sadarbības piedāvājumiem!

Kontakti: Tel. 29287566, e-pats: sprogis.renars@gmail.com

2020-01-10 14:18 Ketija

Meklēju vietu 2020.gada vasaras nometnei

Labdien! 

Meklēju nometnes vietu 2020.gada vasarai. Ar iespēju izmitināt un pabarot līdz 60 cilvēkiem un vēlams tuvumā peldvietu, bet izskatīšu visus piedāvājumus.

Gaidīšu piedāvājumus uz e-pastu nometnesma@gmail.com 

2020-01-02 18:53 Ilze

Meklējam jauku komandas biedru nometnē

Tuvojoties 2020. gada vasaras sezonai, meklējam sev jauku, atraktīvu un laukus mīlošu pilngadīgu nometnes darbinieku ! Nometnes norises vieta Valkas novads. 

Nepieciešama pieredze darbā ar bērniem. Sīkāk par nometnēm,datumiem un iespējām telefoniski 29234102 vai sūtot e-pastu - ilze.leicane@gmail.com, Ilze 

2019-11-05 21:46 Dana

Meklējam Sadarbības Partneri vasaras nometnei...

Jau laicīgi meklējam kādu, ar kuru sadarboties vasaras nometnes veidošanā...

Esam valodas skolina: pasniedzam angłu valodu un latviešu valodu bērniem vecumā no 5-14gadi..

Rīga.

 

 

2019-10-11 16:57 Usmas Lejastiezumi

Jauna vieta nometņu rīkošanai

!!! Informācijai nometņu vadītājiem. Piedāvājam iespēju rīkot t.sk. nometnes Jaunajā atpūtas kompleksā pēc rekonstrukcijas - "Usmas Lejastiezumi": Pie Usmas ezera, līdz 250 gultas vietas, Masīvkoka nojume līdz 680 personām, Skatuve, Sporta un bērnu laukumi, Pirtis, Veikbords, Mežs, Dīķi, Privāta / labiekārtota smilšu pludmale, Visa 32 hektāru Teritorija ir iežogota. Vairāk informācijas >>>>> www.usmaslejastiezumi.lv >>>>> ★★★★★

 

2019-09-09 10:55 Minhauzena Unda

Vieta nometņu rīkošanai

Atpūtas komplekss "Minhauzena Unda" Saulkrastos piedāvā plašu teritoriju un ietilpīgas telpas nometņu rīkošanai gan bērniem un jauniešiem, gan ģimenēm un pieaugušajiem. Varam uzņemt nometnes līdz 150 dalībniekiem, kā arī nodrošinām nepieciešamo ēdināšanu. Tikai 300 m attālumā no mums atrodas jūra. Teritorijā atrodas vairāki sporta laukumi un bērnu rotaļlaukums.

Lai saņemtu sīkāku aprakstu un piedāvājumu, lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz info@minhauzenunda.lv.

Uz tikšanos pie Minhauzena!

2019-07-22 11:38 Ketija

Meklēju vietu 2020.gada vasaras nometnei

Labdien! 

Meklēju nometnes vietu 2020.gada vasarai Vidzemes pusē. Vēlamie datumi 10.-18.jūlijs. Ar iespēju izmitināt un pabarot līdz 70 cilvēkiem un vēlams tuvumā peldvietu.

 

Gaidīšu piedāvājumus uz epastu nometnesma@gmail.com 

2019-06-17 10:16 Sintija

Programmēšanas pulciņa bērniem pasniedzējs (-a)

Rīga - UAB "Programuok"

Aicinām pievienoties augošajai CodeAcademy Kids komandai!

Komandai nepieciešami papildspēki - cilvēki, kas spētu pasniegt programmēšanu skolniekiem vecumā no 7 līdz 18 gadiem.

Meklējam pasniedzējus šīm programmām:

Mājas lapu izveide; Datorspēļu izveide; Mobilo aplikāciju izveide; Grafiskais dizains un preču zīmes izveide. Darbs pēc elastīga grafika.

Iemaņas un prasības: Komunikabilitāte, vēlme strādāt ar cilvēkeim; Laika plānošanas un darba organizēšanas iemaņas; Atbildība pret darbu, iniciatīva un spēja strādāt komandā; Interese par jaunākajām programmēšanas tendencēm, pastāvīga zināšanu padziļināšana.

Prasības virzieniem:

Mājas lapu izveide - HTML, CSS, Javascript un PHP programmēšanas valodu zināšanas.

Datorspēļu izveide - Javascript/C# programmēšanas valodu zināšanas.

Mobilo aplikāciju izveide - JAVA/Javascript programmēšanas valodu zināšanas.

CodeAcademy piedāvā: Interesantu un dinamisku darbu mācot motivētus skolniekus; Dabu jaunā un dinamiskā kolektīvā; Personīgās pilnveides iespējas; Elastīgu darba grafiku; Konkurētspējīgu atalgojumu.