SIF logo
ESF logo EU logo
Ieguldījums tavā nākotnē!

Jaunākie komentāri

This comment has nnohitg to do with your pots, but I have to write it. I am Spanish, but I've lived in California for seven years, I came back two years ago. When I was there, I use to buy "Writer's Digest", and when I saw your blog -I don't even know how I stumbled upon it-, I inmediately recognized your books from a couple of articles featured in it. Yesterday I picked one of my back issues at random (I brought them all with me, that's how much I like the magazine) and I found an article -more of a diary, really- written by you. Sometimes coincidences amaze me. It's a pleasure to have found you, and know that I follow you from across the seas. Buying your books is not going to be that easy, especially given that I hate to read translations and they only sell best-sellers in the original version, but I'll make an effort. Kudos, Mr. Konrath.
Haji
I loved all your points, Joe, truly loved them... then I read the conmmets... WOW! Those were all fantastic too! This is a great blog with great conmmets too...for my addition, would just like to add... yes, yes, yes to Stacey's comment 'find what people need', and to remember also that needs do change... so be open to change as a writer.
Sala
That's a great list Joe. I also think it's important to cebtrlaee those victories and those goals you do achieve. Sometimes writers get so focused on the goals that they forget to stop and cebtrlaee that completed first draft.
Jihan
mamma: affermo nel testo che non ensstoio libri inutili (me sappiamo tutti che non e8 vero). Ma definisco libri "utili" quelli che fanno dell'utilite0 pratica immediata del loro contenuto la propria ragione d'essere. Detto questo, un libro bello puf2 essere utile. Ma l'esperienza estetice e8 per sua stessa natura priva di ogni e qualsiasi utilite0 pratica immediata.
Patapapara
good article. Is true that the ones that will help you if you live alone are the ngrohbeis. No doubt.For immigrants like us is difficult to get to know them or to be respected. is something that comes with time and effort
Brent
Uz sākumu Lapas karte

Jaunumi

2014-12-03 I.Kraskeviča

Bērnu nometņu vadītāju kursi 2015.gadā

Sākusies pieteikšanās bērnu nometņu vadītāju kursiem 2015.gada pirmajā pusgadā. Piedāvājam Bērnu nometņu organizēšanas un vadīšanas metodikas kursus - janvārī Liepājā, norises laiki: 23.,24.,25.,30.,31.janvāris un 1.februāris. Rīgā, Strūgu ielā 4 tiks organizētas 4 grupas: Bērnu nometņu vadīšanas un organizēšanas metodika- 72 stundas: 11.,12.,13.,18.,19.,20.februāris, 8.,9.,10.,15.,16.,17.aprīlis, 13.,14.,15.,20.,21.,22.maijs un Bērnu nometņu vadīšanas un organizēšanas metodikas pilnveides kursus- 36 stundas: 4.,5.,6.martā.

Iesakām uz kursiem pieteikties laicīgi, un iziet tos jau gada sākuma menešos, jo  maija kursos,  pēc pieredzes, cilvēku skaits būs ierobežots.

Piereģistrēties kursiem ir iespējams mūsu mājas lapā www.nometnes.gov.lv, sadaļā "Nometņu vadītāju kursi". Veicot reģistrēšanos, lūgums norādīt precīzus rekvizītus, lai jau pirms nodarbībām ir iespēja sagatavot Jums rēķinu un veikt kursu apmaksu.  VISC bērnu nometņu vadītāju kursu koordinatore Inta Kraskeviča, e-pasts: nometnes@visc.gov.lv, tālr. 67350813.

2014-09-24 I.Kraskeviča

Sākusies pieteikšanās bērnu nometņu vadītāju salidojumam 2014!

Sveiciens visiem nometņu vadītājiem un interesentiem! Sākusies pieteikšanās nometņu vadītāju salidojumam- 2014 "Burvja Bahrama mantojums". Salidojums notiks Mežmuižas pilī, Tērvetes novadā. (87 km no Rīgas).  Pieteikties salidojumam un saņemt plašāku informāciju var sadaļā "Nometņu vadītāju salidojumi". Gatavojamies! Visi kopā uzbursim  sev  trīs neaizmirstamas dienas  pasakainā vietā!  Pieteikties līdz 20.oktobrim! Kontakti: Inta Kraskeviča, e-pasts: nometnes@gov.lv, tālr. 67350813.

P.S. Salidojuma ietvaros nometņu vadītāju apliecības netiks pagarinātas!

salidojuma-programma

MŪS ATBALSTA:

 

2014-07-02 I.Kraskeviča

Sākusies pieteikšanās nometņu vadītāju kursiem 2014.gada rudenī!

Sveiciens visiem tiem, kuri vēlas kļūt par zinošiem un prasmīgiem nometņu vadītājiem!  Jau tagad ir iespēja pieteikties uz 72 stundu kursiem bērnu nometņu vadītāja apliecības saņemšanai un 36 stundu kursiem, esošās apliecības atjaunošanai. Nodarbības notiks Rīgā, Strūgu ielā 4, norises laiks no plkst. 9.00-17.00 katru dienu. Pieteikšanās kursiem notiek elektroniski- mūsu mājas lapas sadaļā "Nometņu vadītāju kursi". Reģistrējieties jau tagad! Lai jauka un saulaina vasara!

2014-05-29 I.Kraskeviča

Ja aizmirsta parole nometnes reģistrēšanai!

Sveiciens nometņu vadītājiem, kuri reizēm aizmirst savu paroli, lai reģistrētu nometnes! Tagad mājas lapā ir piedāvāta iespēja paroli atjaunot elektroniski! Atverot  mūsu majas lapu, labajā stūrī ir lodziņš "aizmirsu paroli", uz to ir jāuzklikšķina, ierakstiet tur  savu e-pastu un jaunā parole būs rokā! Lai izdodas!

2014-05-23 I.Kraskeviča

Nometņu vadītāja rokasgrāmata, palīgs katram nometņu vadītājam

 

Sveiciens visiem nometņu vadītājiem, kuri jau uzņēmuši zemo startu nometņu organizēšanai šovasar. Valsts izglītības satura centrs vēlas atgādināt- reģistrējiet savas nometnes mūsu mājas lapā un saskaņojiet tās! Ņometņu reģistrēšana un saskaņošana Jums pašiem būs drošuma garants- tiks sadalīta atbildība par nometnes norisi starp organizētāju, saistītām iestādēm un bērnu vecākiem! Ļoti labs palīgs ikdienas lietošanai ir mūsu mājas lapā esošā "Nometņu vadītāja rokasgrāmata", izmantojiet to! Lai atsvaidzinātu zināšanas, piedāvājam  rokasgrāmatas prezentācijas materiālu, kuru ir izstrādājusi mūsu nometņu vadītāju kursu lektore- Iveta Zelča, lai noder!

Nometņu vadītāja rokasgrāmatas prezentācija

2014-05-21 I.Kraskeviča

Ieteikumi bērniem, atrodoties vasaras nometnēs!

Sveiciens visiem mazajiem un lielajiem nometņu dalībniekiem! Vieni jau ir devušies uz izvēlētajām nometnēm, citi kopā ar vecākiem vēl tikai izskata piedāvāto nometņu klāstu. Sadarbībā ar Veselības inspekcijas un Valsts ugunsdrošības un glābšanas dienesta speciālistiem esam apkopojuši dažus drošības  ieteikumus, kuri būtu jāņem vērā bērniem uzturoties nometnēs-  gan par drošību uz ūdens, gan par saules aizsarglīdzekļu izmantošanu, gan par uzturēšanos mežā vētras laokā  u.tt. Ikviens no Jums, dodoties uz nometni, vēlas atgriezties tikai ar priecīgām atmiņām, vai ne! Novēlam visiem drošas un piedzīvojumiem bagātas nometnes!  Ieteikumus vari izlasīt pievienotajā pielikumā.

Veselības Inspekcijas ieteikumi

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ieteikumi

2014-05-19 I.Kraskeviča

Jautājumi un atbildes par nometnēm!

Kādiem aspektiem jāpievērš uzmanība, izvēloties nometni bērnam? Pats galvenais ir saruna ar bērnu. Kādā nometnē bērns vēlas piedalīties? Lai bērnam izvēlētos nometni, ir noteikti jāņem vērā bērna intereses, vēlmes, iemaņas. Jāskatās, kādā nometnē bērns jutīsies vislabāk. Vecākiem un bērniem ir iespēja iepazīties ar nometņu reģistru VISC mājas lapā www.nometnes.gov.lv , kurā ir pieejama informācija par nometnēm, un to saturu. Nometnes saturiskais apraksts atklāj arī nometnes filozofiju, vērtības, darbības, kuras nometnē tiks īstenotas.

Pielikumā piedāvājam informāciju  "jautājumi un atbildes par nometnēm",  lai vecāki papildinātu to jautājumu loku, kuri būtu uzdodami nometnes vadītājam.

2014-04-28 I.Kraskeviča

Vasaras nometņu reģistrēšana

Sveiciens visiem bērnu nometņu vadītājiem, uzsākot 2014.gada vasaras nometņu organizēšanu! Vēlamies atgādināt, ka  visas  bērnu nometnes ir jāreģistrē mājas lapā www.nometnes.gov.lv .

Lai to izdarītu ir nepieciešama parole! Ja Jums tādas nav,  vai ir aizmirsusies, to varat pieprasīt pieteikumu aizsūtot uz e-pastu: nometnes@visc.gov.lv.

 Atcerieties- kad esat piereģistrējuši  nometni, izsūtiet saskaņojumus saistītām iestādēm, kā arī, saņemot atzinumus, pievienojiet tos Jūsu nometnes reģistrācijas lapā. Ja pie jūsu nometnes saskaņojumu sadaļas būs "zaļā atzīme"-  gan bērnu vecāki, gan citi interesenti varēs pārliecināties, ka šeit reģistrētās nometnes ir drošas un saskaņotas saistītajās iestādēs (Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, Veselības inspekcijā, Pārtikas un veselības dienestā, kā arī pašvaldībā).

Ja nepieciešams mainīt nometnes organizētāju- juridisko personu, to var izdarīt Jūsu sadaļā "Mani dati".  Lai šogad radošas un piedzīvojumiem bagātas nometnes!

palīgs nometnes reģistrēšanā- prezentācija

Noformējuma apakšdaļa