SIF logo
ESF logo EU logo
Ieguldījums tavā nākotnē!

Jaunākie komentāri

jautājums par nometnes cenu! Norādītie 26 EUR ir par dienu vai par nometni kopā?
Kristīne
Lūdzu palieliniet vecuma slieksni līdz 20 gadiem.
Jūsu vārds
Šobrīd nometne jau ir nokomplektēta
Gunita
Labdien! Vai vel iespejams pieteikt bernu pavasara nometnei?
Dace
Uz sākumu Lapas karte

Jaunumi

2014-04-17 I.Kraskeviča

Priecīgas Lieldienas!

 

Novēlu visiem nometņu vadītājiem saulainas un jautras Lieldienas! Lai izdodas uzšūpoties visaugstāk, uzvarēt visās olu kaujās un  ar savu dzīvesprieku priecēt katru ko satiekat!

Nometņu kursu koordinatore: Inta Kraskeviča

2014-04-01 I.Kraskeviča

Uzmanību visiem, kuri līdz nometņu sezonas sākumam vēlas apgūt nometņu vadītāju kursus-72 stundas!

Sveiciens visiem potenciālajiem nometņu vadītājiem, kuri ļoti vēlas  apgūt nometņu vadītāju kursus vēl līdz aktīvai nometņu sezonai!

Papildus grupa tiks organizēta laikā no 2.-7.jūnijam. Esiet aktīvi un piesakieties sadaļā "nometņu vadītāju kursi". Nodarbības - 6 dienas, no plkst. 9.00-17.00.  Kursu ietvaros notiks arī Pirmās palīdzības apmācība- 12 stundas (ietilpst maksā). Reģistrējieties aktīvi!

Plašāka informācija: kursu koordinatore Inta Kraskeviča, tālr. 67350813, e-pasts: nometnes@inbox.lv

2014-03-10 I.Kraskeviča

Vasaras nometņu reģistrēšana

Sveiciens visiem bērnu nometņu vadītājiem, uzsākot 2014.gada vasaras nometņu organizēšanu! Vēlamies atgādināt, ka  visas  bērnu nometnes ir jāreģistrē mājas lapā www.nometnes.gov.lv .

Lai to izdarītu ir nepieciešama parole! Ja Jums tādas nav,  vai ir aizmirsusies, to varat pieprasīt pieteikumu aizsūtot uz e-pastu: nometnes@visc.gov.lv.

 Atcerieties- kad esat piereģistrējuši  nometni, izsūtiet saskaņojumus saistītām iestādēm, kā arī, saņemot atzinumus, pievienojiet tos Jūsu nometnes reģistrācijas lapā. Ja pie jūsu nometnes saskaņojumu sadaļas būs "zaļā atzīme"-  gan bērnu vecāki, gan citi interesenti varēs pārliecināties, ka šeit reģistrētās nometnes ir drošas un saskaņotas saistītajās iestādēs (Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, Veselības inspekcijā, Pārtikas un veselības dienestā, kā arī pašvaldībā).

Ja nepieciešams mainīt nometnes organizētāju- juridisko personu, to var izdarīt Jūsu sadaļā "Mani dati".  Lai šogad radošas un piedzīvojumiem bagātas nometnes!

2014-01-10 I.Kraskeviča

Sākusies reģistrēšanās bērnu nometņu vadītāju kursiem 2014.gadā!

Sveiciens visiem tiem, kam ir vēlme apgūt bērnu nometņu vadītāja kursus!  Informācija par kursu norises laikiem 2014.gada pirmajā pusgadā  ir  ievietota  mūsu mājas lapas sadaļā  "Nometņu vadītāju kursi". Jau tagad varat plānot savu laiku un reģistrēties gan 36 stundu nodarbībām- esošās apliecības pagarināsānai, gan 72 stundu nodarbībām- lai iegūtu pirmreizējo bērnu nometņu vadītāja apliecību.

Kursu norises laiki:

72 stundas- "Bērnu nometņu organizēšanas un vadīšanas metodika"

19.,20.,21.,26.,27.,28.februāris Rīgā, Strūgu ielā 4.

19.,20.,21.,26.,27.,28.marts Rīgā, Strūgu ielā 4.

14.,15.,16.,21.,22.,23.maijs Rīgā, Strūgu ielā 4.

36 stundas- "Bērnu nometņu organizēšanas un vadīšanas kompetenču pilnveide

5.,6.,7.marts Rīgā, Strūgu ielā 4.

9.,10.,11.aprīlis Rīgā, Strūgu ielā 4.

6.,7.,8.maijs  Rīgā, Strūgu ielā 4.

Atcerieties!  Reģistrējoties pieteikumu anketā ir jāaizpilda visas ailes, un beigās "saglabāt". Apliecinājums, ka esat piereģistrējies kursiem ir- atsūtītais apstiprinājums uz Jūsu norādīto e-pastu.

Papildus informācija: Inta Kraskeviča, tālr. 67350813, e-pasts:nometnes@visc.gov.lv

2013-11-12 I.Kraskeviča

Paldies visiem, kuri piedalījās bērnu nometņu vadītāju seminārā Katvaros!

Atkal aiz muguras  viens svarīgs notikums- bērnu nometņu vadītāju seminārs/salidojums 8.,9.,10.novembrī!  Šogad seminārs tika organizēts  Limbažu novada Katvaru internātpamatskolā.  Jāatzīst, ka ar katru gadu dalībnieku skaits kļūst kuplāks, secinājums viens- interese pieaug. Trijās dienās paguvām daudz:  iepazināmies ar izmaiņām LR normatīvajos aktos, ieguvām pieredzi darbojoties komandas veidošanas nodarbībās un pirmās palīdzības grimma sagatavošanā, ar prieku izgājām  dienas un nakts trasītes, dalījāmies pieredzē! Valsts izglītības satura centrs  vēlas pateikties visiem nometņu vadītājiem, kas ir zinātkāri un vienmēr gatavi papildināt savu pieredzi! Sakām paldies pasākuma atbalstītājiem- SIA  "Gandrs", A/S "Olainfarm" un SIA "Digitālā pele"- par aktīvu iesaistīšanos gan  nodarbību organizēšanā, gan balvu sarūpēšanā.   Paldies jaukajiem un nenogurdināmajiem nodarbību vadītājiem: Ivetai Zelčai, Solvitai Laukai, Lindai Ostrovskai, Lolitai Osipovai, Nilam Klintam, Uģim Tīrumam un Gatim Kalniņam. Aicinājums ikvienam nometņu vadītājam- esam aktīvi! Uz tikšanos nākamajā gadā! 

Paldies!

                                                

 

2013-10-14 I.Kraskeviča

Nometņu vadītāju kursi rudens brīvlaikā!

Sveiciens visiem, kuri  vēlas apgūt 72 stundu bērnu nometņu vadītāju kursu programmu! Vēl ir iespēja pieteikties uz bērnu nometņu vadītāju kursiem skolas rudens brīvlaikā. Kursi notiks 2013.gada 25.,26.,27.,28.,29.,30.oktobrī, Rīgā, Strūgu ielā 4. Norises laiks: no plkst. 9.00-17.00.  reģistrējiet mājas lapas sadaļā- "nometņu vadītāju kursi".

 

2013-06-06 I.Kraskeviča

Ieteikumi bērniem, atrodoties vasaras nometnēs!

Sveiciens visiem mazajiem un lielajiem nometņu dalībniekiem! Vieni jau ir devušies uz izvēlētajām nometnēm, citi kopā ar vecākiem vēl tikai izskata piedāvāto nometņu klāstu. Sadarbībā ar Veselības inspekcijas un Valsts ugunsdrošības un glābšanas dienesta speciālistiem esam apkopojuši dažus drošības  ieteikumus, kuri būtu jāņem vērā bērniem uzturoties nometnēs-  gan par drošību uz ūdens, gan par saules aizsarglīdzekļu izmantošanu, gan par uzturēšanos mežā vētras laokā  u.tt. Ikviens no Jums, dodoties uz nometni, vēlas atgriezties tikai ar priecīgām atmiņām, vai ne! Novēlam visiem drošas un piedzīvojumiem bagātas nometnes!  Ieteikumus vari izlasīt pievienotajā pielikumā.

2013-05-28 I.Kraskeviča

Jautājumi un atbildes par nometnēm!

Kādiem aspektiem jāpievērš uzmanība, izvēloties nometni bērnam? Pats galvenais ir saruna ar bērnu. Kādā nometnē bērns vēlas piedalīties? Lai bērnam izvēlētos nometni, ir noteikti jāņem vērā bērna intereses, vēlmes, iemaņas. Jāskatās, kādā nometnē bērns jutīsies vislabāk. Vecākiem un bērniem ir iespēja iepazīties ar nometņu reģistru VISC mājas lapā www.nometnes.gov.lv , kurā ir pieejama informācija par nometnēm, un to saturu. Nometnes saturiskais apraksts atklāj arī nometnes filozofiju, vērtības, darbības, kuras nometnē tiks īstenotas.

Pielikumā piedāvājam informāciju  "jautājumi un atbildes par nometnēm",  lai vecāki papildinātu to jautājumu loku, kuri būtu uzdodami nometnes vadītājam.

Noformējuma apakšdaļa