SIF logo
ESF logo EU logo
Ieguldījums tavā nākotnē!

Jaunākie komentāri

Adrese - Pulkv. Brieža 49 - 5.
Iveta Brikmane
Kopā radoši darbosimies vizualizēšanas, kokapstrādes, kulinārijas, vēstures apzināšanas darbnīcās un aktīvi baudīsim vosaras raibumus Baļtinovā sportojot, dodoties ekskursijās un pārgājienos.
Solveta Logina
however online college college flexibility factor online college degrees browse through universities available colleges online full time who online college courses over how go colleges online some low-income
Magda
Forši, ka pie jūras! Vai varēs peldēt?
Anna
Jauki ir bērniem izbaudīt un pavadīt saturīgi savu brīvo laiku laukos.
Skaidrīte
Uz sākumu Lapas karte

Jaunumi

2015-04-22 I.Kraskeviča

Metodiskais materiāls "Darbs ar sociālā riska grupas bērniem un jauniešiem atkarību profilaksē"

Valsts izglītības satura centrs ir sagatavojis metodisko materiālu pedagogiem "Darbs ar sociālā riska grupas bērniem un jauniešiem atkarību profilaksē", kas ieskicē virkni problēmjautājumu pedagoga darbā saistībā ar viņa personīgo un profesionālo gatavību un motivāciju strādāt un sadarboties ar sociālā riska grupas bērniem un viņu vecākiem. Tajā sniegts arī ieskats par darbā izmantojamiem resursiem, metodēm un nepieciešamo atbalstu.

Izdotajā krājumā ietverta semināru lektores, narkoloģes- psihoterapeites Ināras Vārpas pieredze atkarību profilakses jomā un Valsts policijas Galvenās kārtības policijas  pārvaldes Prevencijas vadības nodaļas speciālistu sagatavotā prezentācija, kā arī ieskats semināru norisē un darba grupās izskanējušās pedagogu vajadzības.

Piedāvāju šo materiālu arī Jums- nometņu vadītāji, iespējams- noder! Ar cieņu, nometņu kursu koordinatore - Inta Kraskeviča.

Metodiskais atbalsta materiāls "Darbs ar sociālā riska grupas bērniem un jauniešiem atkarību profilaksē"

2015-02-26 I.Kraskeviča

Papildus kursi bērnu nometņu vadītājiem-36 stundas!!

Ņemot vērā lielo pieprasījumu uz bērnu nometņu vadītāju kursiem Valsts izglītības satura centrs maijā organizē papildus grupu -  "Bērnu nometņu organizēšanas un vadīšanas kompetenču pilnveide- 36 stundas". Kursi notiks Rīgā, Strūgu ielā 4. Norises laiki: 6.,7.,8.maijs no plkst. 9.00-17.00. Kursu ietvaros piedāvājam apgūt arī Pirmās palīdzības apmācību kursu- 12 stundas un saņemt PP apliecību uz 5 gadiem.

Plašāka informācija: VISC vecākā referente Inta Kraskeviča- e-pasts: nometnes@visc.gov.lv.

2015-01-09 I.Kraskeviča

Notiks bērnu nometņu vadītāju kursi Liepājā, Daugavpilī un Jelgavā

Sveiciens visiem esošajiem un topošajiem  nometņu vadītājiem 2015.gadu uzsākot!  Šogad kursu dalībniekiem piedāvājam apmācības Liepājā un Daugavilī. Liepājā kursi notiks 2015.gada 23.,24.,25.,30.,31. janvārī un 1.februārī, Liepājas A.Puškina 2.vidusskolā, Liedag ielā 5. Aicinām pieteikties kursiem mūsu mājas lapas sadaļā - nometņu vadītāju kursi.

Daugavpilī apmācības ir plānotas laikā  no 21.septembra līdz 26.septembrim ieskaitot. Kursu norises vieta tiks precizēta.

Jelgavā nometņu vadītāju kursi notiks Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33  no 16.marta līdz 21.martam ieskaitot. Kursu norises laiki no 9.00-17.00 katru dienu.

Pieteikšanās uz visiem kursiem ir atvērta, plānojam savu laiku un piesakāmies jau tagad!

Liepājas kursu programma

2014-12-03 I.Kraskeviča

Bērnu nometņu vadītāju kursi 2015.gadā

Sākusies pieteikšanās bērnu nometņu vadītāju kursiem 2015.gada pirmajā pusgadā. Piedāvājam Bērnu nometņu organizēšanas un vadīšanas metodikas kursus - janvārī Liepājā, norises laiki: 23.,24.,25.,30.,31.janvāris un 1.februāris. Rīgā, Strūgu ielā 4 tiks organizētas 4 grupas: Bērnu nometņu vadīšanas un organizēšanas metodika- 72 stundas: 11.,12.,13.,18.,19.,20.februāris, 8.,9.,10.,15.,16.,17.aprīlis, 13.,14.,15.,20.,21.,22.maijs un Bērnu nometņu vadīšanas un organizēšanas metodikas pilnveides kursus- 36 stundas: 4.,5.,6.martā.

Iesakām uz kursiem pieteikties laicīgi, un iziet tos jau gada sākuma menešos, jo  maija kursos,  pēc pieredzes, cilvēku skaits būs ierobežots.

Piereģistrēties kursiem ir iespējams mūsu mājas lapā www.nometnes.gov.lv, sadaļā "Nometņu vadītāju kursi". Veicot reģistrēšanos, lūgums norādīt precīzus rekvizītus, lai jau pirms nodarbībām ir iespēja sagatavot Jums rēķinu un veikt kursu apmaksu.  VISC bērnu nometņu vadītāju kursu koordinatore Inta Kraskeviča, e-pasts: nometnes@visc.gov.lv, tālr. 67350813.

2014-05-29 I.Kraskeviča

Ja aizmirsta parole nometnes reģistrēšanai!

Sveiciens nometņu vadītājiem, kuri reizēm aizmirst savu paroli, lai reģistrētu nometnes! Tagad mājas lapā ir piedāvāta iespēja paroli atjaunot elektroniski! Atverot  mūsu majas lapu, labajā stūrī ir lodziņš "aizmirsu paroli", uz to ir jāuzklikšķina, ierakstiet tur  savu e-pastu un jaunā parole būs rokā! Lai izdodas!

2014-05-23 I.Kraskeviča

Nometņu vadītāja rokasgrāmata, palīgs katram nometņu vadītājam

 

Sveiciens visiem nometņu vadītājiem, kuri jau uzņēmuši zemo startu nometņu organizēšanai šovasar. Valsts izglītības satura centrs vēlas atgādināt- reģistrējiet savas nometnes mūsu mājas lapā un saskaņojiet tās! Ņometņu reģistrēšana un saskaņošana Jums pašiem būs drošuma garants- tiks sadalīta atbildība par nometnes norisi starp organizētāju, saistītām iestādēm un bērnu vecākiem! Ļoti labs palīgs ikdienas lietošanai ir mūsu mājas lapā esošā "Nometņu vadītāja rokasgrāmata", izmantojiet to! Lai atsvaidzinātu zināšanas, piedāvājam  rokasgrāmatas prezentācijas materiālu, kuru ir izstrādājusi mūsu nometņu vadītāju kursu lektore- Iveta Zelča, lai noder!

Nometņu vadītāja rokasgrāmatas prezentācija

2014-05-21 I.Kraskeviča

Ieteikumi bērniem, atrodoties vasaras nometnēs!

Sveiciens visiem mazajiem un lielajiem nometņu dalībniekiem! Vieni jau ir devušies uz izvēlētajām nometnēm, citi kopā ar vecākiem vēl tikai izskata piedāvāto nometņu klāstu. Sadarbībā ar Veselības inspekcijas un Valsts ugunsdrošības un glābšanas dienesta speciālistiem esam apkopojuši dažus drošības  ieteikumus, kuri būtu jāņem vērā bērniem uzturoties nometnēs-  gan par drošību uz ūdens, gan par saules aizsarglīdzekļu izmantošanu, gan par uzturēšanos mežā vētras laokā  u.tt. Ikviens no Jums, dodoties uz nometni, vēlas atgriezties tikai ar priecīgām atmiņām, vai ne! Novēlam visiem drošas un piedzīvojumiem bagātas nometnes!  Ieteikumus vari izlasīt pievienotajā pielikumā.

Veselības Inspekcijas ieteikumi

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ieteikumi

2014-05-19 I.Kraskeviča

Jautājumi un atbildes par nometnēm!

Kādiem aspektiem jāpievērš uzmanība, izvēloties nometni bērnam? Pats galvenais ir saruna ar bērnu. Kādā nometnē bērns vēlas piedalīties? Lai bērnam izvēlētos nometni, ir noteikti jāņem vērā bērna intereses, vēlmes, iemaņas. Jāskatās, kādā nometnē bērns jutīsies vislabāk. Vecākiem un bērniem ir iespēja iepazīties ar nometņu reģistru VISC mājas lapā www.nometnes.gov.lv , kurā ir pieejama informācija par nometnēm, un to saturu. Nometnes saturiskais apraksts atklāj arī nometnes filozofiju, vērtības, darbības, kuras nometnē tiks īstenotas.

Pielikumā piedāvājam informāciju  "jautājumi un atbildes par nometnēm",  lai vecāki papildinātu to jautājumu loku, kuri būtu uzdodami nometnes vadītājam.

2014-04-28 I.Kraskeviča

Vasaras nometņu reģistrēšana

Sveiciens visiem bērnu nometņu vadītājiem, uzsākot 2014.gada vasaras nometņu organizēšanu! Vēlamies atgādināt, ka  visas  bērnu nometnes ir jāreģistrē mājas lapā www.nometnes.gov.lv .

Lai to izdarītu ir nepieciešama parole! Ja Jums tādas nav,  vai ir aizmirsusies, to varat pieprasīt pieteikumu aizsūtot uz e-pastu: nometnes@visc.gov.lv.

 Atcerieties- kad esat piereģistrējuši  nometni, izsūtiet saskaņojumus saistītām iestādēm, kā arī, saņemot atzinumus, pievienojiet tos Jūsu nometnes reģistrācijas lapā. Ja pie jūsu nometnes saskaņojumu sadaļas būs "zaļā atzīme"-  gan bērnu vecāki, gan citi interesenti varēs pārliecināties, ka šeit reģistrētās nometnes ir drošas un saskaņotas saistītajās iestādēs (Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, Veselības inspekcijā, Pārtikas un veselības dienestā, kā arī pašvaldībā).

Ja nepieciešams mainīt nometnes organizētāju- juridisko personu, to var izdarīt Jūsu sadaļā "Mani dati".  Lai šogad radošas un piedzīvojumiem bagātas nometnes!

palīgs nometnes reģistrēšanā- prezentācija

Noformējuma apakšdaļa