Jaunumi

Atpakaļ
2018-12-03 Inta Kraskeviča

Līderis sāk ar sevi!

Nu jau garām profesionālās pilnveides un pieredzes apmaiņas seminārs "Līderis un komanda" nometņu vadītājiem, organizētājiem un audzinātājiem, kurš notika 2018.gada 1.un 2.decembrī Baložu vidusskolā.  Šogad 68 nometņu vadītāju tematiskais sauklis bija "Līderis sāk ar sevi!", un patiesi- katrs sākām ar sevi, gan iepazīstoties ar līderības testa rezultātiem, gan darbojoties praktiskajās nodarbībās, lai izprastu komandas veidošanas procesus. Nometņu vadītājam kā līderim, viens no svarīgākajiem uzdevumiem ir izveidot saliedētu un radošu nometnes audzinātāju komandu- tas mums izdevās! Apguvām āra dzīves iemaņas darbā ar bērniem un jauniešiem nometnēs, nakts trasītē no visas sirds uzturējām komandas garu, otrās dienas praktiskajās nodarbībās iepazināmies ar improvizācijas spēlēm! Tas bija tā vērts! VISC izsaka pateicību radošajiem un profesionālajiem pasniedzējiem: SIA "Jardi" trenerim Arnoldam Brūderim, režisorei Aigai Dzendoletto, Āra dzīves apmācību centra "Pelēkais vilks"  nometņu vadītājam Nilam Klintam, Jaunsardzes informācijas centra instruktoriem, Baložu vidusskolas direktorei. Ar katru gadu pārliecinamies, ka nometņotāju interese organizēt saturiskas un piedzīvojumiem bagātas nometnes nemazinās. Paldies par kopā būšanu!  Patiesā cieņā, nometņu jomas koordinatore-  Inta Kraskeviča.

 

Lasīt vairāk...
2018-10-30 I.Kraskeviča

Aicinām piedalīties bērnu nometņu vadītāju, organizētāju un pedagogu profesionālās pilnveides seminārā

Kā katru gadu, arī šogad Valsts izglītības satura centrs organizē bērnu nometņu vadītāju, organizētāju un pedagogu profesionālās pilnveides semināru "Līderis un komanda". Seminārs notiks 2018.gada 1.un 2.decembrī  Ķekavas novada Baložos, Baložu vidusskolā. Seminārā ietvertās tēmas: Teorētiskās un praktiskās nodarbības "Komandas profils"- komandas veidošanas procesi, dalīsimies pieredzē par komandas veidošanas procesiem savās nometnēs, iesim nakts komandas saliedēšanas trasītē, mācīsimies kā organizēt improvizācijas spēles nometnēs. Lūgums pieteikties semināram mūsu mājas lapas sadaļā semināri/salidojumi līdz 2018.gada 15.novembrim. Plašāka informācija: Inta Kraskeviča, e-pasts; nometnes@visc.gov.lv, tālr. 60001629.

Lasīt vairāk...
2018-06-19 I.Kraskeviča

Informācija par personas medicīniskajām grāmatiņām darbiniekiem nometnēs!

Sveiciens visiem nometņu vadītājiem! Informējam, ka zaudējuši spēku ir Ministru kabineta 2001.gada 27.novembra noteikumi Nr. 494 "Noteikumi par darbiem, kas saistīti ar iespējamu risku citu cilvēku veselībai un kuros nodarbinātās personas tiek pakļautas obligātajām veselības pārbaudēm". Tas nozīmē, ka nometnē strādājošajiem darbiniekiem nav nepieciešamas medicīniskās grāmatiņas. Lai laba vasara!

2018-05-17 I.Kraskeviča

Aicinām pieteikties Starptautiskās pašizaugsmes programmas Award vasaras nometnei "Vējš burās!"

Valsts izglītības satura centrs šovasar laikā no 11.augusta lidz 17.augustam organizē Starptautiskās pašizaugsmes programmas Award diennakts nometni "Vējš burās!" (vairāk info-  www.award.lv)   Nometne notiks Salacgrīvas novada, Lejupes pagasta "Vecmuižā" ( www.vecmuiza.lv ). Nometnē plāno piedalīsies dalībnieki no Lielbritānijas, Maltas, Turcijas, Somijas un Latvijas.

Aicinām nometnei pievienoties  pusaudžus vecumā no 14-18 gadiem, kuriem pietiek drosmes , neatlaidības, piedzīvojuma gara kopā ar mums  doties Kapteiņa Šnores apslēpto dargumu meklējumos! Iesim ekspedīcijā, iemācīsimies jaunas prasmes, veiksim labo darbu, darbosimies komandā- gan sporta spēlēs, gan nakts trasītē.  Nometnes izmaksas vienam dalībniekam - no 20-30 euro.  Nometnei var pieteikties: ej.uz/Vejsburas.

Lasīt vairāk...
2018-05-04 I.Kraskeviča

VECĀKIEM: KĀ MEKLĒT NOMETNES?

Īsa pamācība vecākiem un bērniem nometņu meklēšanā:

Lai atrastu sev piemērotāko nometni ejam uz sadaļu "nometņu saraksts".  Parādīsies visas līdz šim reģistrētās nometnes. Lapas kreisajā pusē apakšā meklējam sadaļu "nometņu  meklēšana". Šajā anketā ir iespējas ievadīt vajadzīgos kritērijus un atlasīt nometnes: vai tās ir dienas, vai diennakts, ārā nometnes, vai nometnes telpās. Slēgtas nometnes- būs nometnes kuras jau ir nokomplektētas ar konkrētu mērķa grupu ( vai projekta ietvaros, vai sportisko trenniņu ietvaros). Atvērtās būs tās, kurās var pieteikties jebkurš interesents. Tāpat vecāki var pārliecināties vai nometne ir saskaņota, daļēji saskaņota, vai vēl nesaskaņota ar saistītām iestādēm. Nesaskaņota- nozīmēs to, ka nometnes vadītājs vēl nav pieteicis saskaņojumus dienestiem, daļēji saskaņota- ka ir pieteikta saskaņošana, bet tiek gaidīta atbilde, un saskaņotas- visi saskaņojumi saņemti un pievienoti nometnes sadaļā. Veiksmi! Ja ir jautājumi vienmēr laipni atbildēsim: I.Kraskeviča, e-pasts: nometnes@visc.gov.lv , tālr. 60001629.

2018-05-02 I.Kraskeviča

Informācija nometņu vadītājiem: kas darāms ja mainās nometnes organizētājs-juridiska persona!

Ja piereģistrējot nometni  mainās nometnes organizētājs-nometni organizē cita  juridiska persona, tad nometnes vadītājam mūsu mājas lapā www.nometnes.gov.lv jāiet uz sadaļu "Mani dati",  tur jāpievieno jauns nometnes organizētājs un  tikai pēc tam Jums būs iespēja reģistrēt savu nometni uzrādot citu juridisko personu.

Ar cieņu, Inta Kraskeviča.

2018-05-01 I.Kraskeviča

SVARĪGA INFORMĀCIJA NOMETŅU VADĪTĀJIEM! Grozījumi MK noteikumos Nr.981 "Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtība"

Informācija visiem bērnu nometņu vadītājiem! Otrdien, 27.jūnijā Ministru kabineta sēdē atbalstīti grozījumi MK 2009.gada 1.septembra noteikumos Nr.981 "Bērnu nometņu organizēšanas un darba kārtība". Noteikumu grozījumi paredz izmaiņas noteikumu normās par ārsta zīmes nepieciešamību un higiēnas pamatprasībām nometnēs. Lūgums iepazīties ar pielikumiem!

Preses relīze

Grozījumi ar komentāriem

2018-02-06 I.Kraskeviča

Kā piereģistrēt nometnes mājas lapā!

Sveiciens visiem bērnu nometņu vadītājiem, uzsākot 2018.gada vasaras nometņu organizēšanu! Vēlamies atgādināt, ka  visas  dienas un diennakts bērnu nometnes ir jāreģistrē mājas lapā www.nometnes.gov.lv .

Lai to izdarītu ir nepieciešama parole! Ja Jums tādas nav,  vai ir aizmirsusies, to varat atjaunot mūsu mājas lapā, sadaļā "aizmirsu paroli".

 Atcerieties- kad esat piereģistrējuši  nometni, izsūtiet saskaņojumus saistītām iestādēm, kā arī, saņemot atzinumus, pievienojiet tos Jūsu nometnes reģistrācijas lapā. Ja pie jūsu nometnes saskaņojumu sadaļas būs "zaļā atzīme"-  gan bērnu vecāki, gan citi interesenti varēs pārliecināties, ka šeit reģistrētās nometnes ir drošas un saskaņotas saistītajās iestādēs (Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, Veselības inspekcijā, Pārtikas un veselības dienestā, kā arī pašvaldībā).

Ja nepieciešams mainīt nometnes organizētāju- juridisko personu, to var izdarīt Jūsu sadaļā "Mani dati".  Lai šogad radošas un piedzīvojumiem bagātas nometnes!

palīgs nometnes reģistrēšanā- prezentācija

Lasīt vairāk...
2018-02-01 I.Kraskeviča

Kā piereģistrēties bērnu nometņu vadītāju kursiem!

Arvien turpinās pieteikšanās bērnu nometņu vadītāju kursiem 2018.gada pirmajam pusgadam. Piereģistrēšanos kursiem  var veikt mūsu mājas lapas sadaļā "Nometņu vadītāju kursi". Lai sistēma apstiprinātu Jūsu dalību nepieciešams aizpildīt visas pieteikumu anketas ailes: arī sadaļu rekvizīti. Sistēma automātiski uz Jūsu norādīto e-pastu atsūtīs apliecinājumu, ka esat ietverts konkrētajā kursu grupā. Ja šāda apliecinājuma nav, nepieciešams veikt reģistrēšanos atkārtoti.  Šobrīd kursu grupas ir saplānotas līdz jūnija mēnesim. Informējam, ka kursi notiks arī 2018.gada oktobrī, novembrī un decembrī.

2018-01-18 I.Kraskeviča

Ir atvērta pieteikšanās uz bērnu nometņu vadītāju kursiem 2018.gadā!

Sveiciens visiem interesentiem, kuri vēlas kļūt par bērnu nometņu vadītājiem, kā arī tiem, kuriem bērnu nometņu vadītāja apliecības termiņš iet uz beigām (apliecība derīga 5 gadus)! Aicinām jau šogad izvēlēties sev atbilstošu laiku kursu apmeklējumam 2018.gadā. Kursi notiks Rīgā, Valsts izglītības satura centra telpās- Strūgu ielā 4. Ja reģistrējieties kursiem- pārliecinieties, vai uz jūsu norādīto e-pasta adresi atnāk apliecinājums par iekļaušanu konkrētajā grupā.

P.S. Februāra pilnveides kursiem- 36 stundas vēl var pieteikties līdz 19.janvārim.

Daugavpils (72 stundu un 36 stundu) kursiem vēl var pieteikties līdz 23.janvārim ieskaitot.

>> Vecākas ziņas