SIF logo
ESF logo EU logo
Ieguldījums tavā nākotnē!

Jaunākie komentāri

Es gribu par nometnes 50€
Anna Lūse
Limbažu bērnu atpūtas nometne "Vasara 2018"
Indra Rube
Nometne notiks Brīvās cīņas cīkstoņiem,izlases dalībnieki,kuri gatavojas dalībai Eiropas un Pasaules čempionātiem.
Ivars Drupa
Vēlos pieteikt nometnei Albatross-kamera,motors (1-10AUG) savu meitu Alisi Grikmani 11 gadi. Ar cieņu, G.Grikmanis
Gunārs Grikmanis
Labdien! Vēlējos painteresēties kad varēs Jundā pieteikties vasaras dienas nometnei? Un cik šogad maksās nedēła?
Anna
Uz sākumu Lapas karte

Jaunumi

2018-02-06 I.Kraskeviča

Kā piereģistrēt nometnes mājas lapā!

Sveiciens visiem bērnu nometņu vadītājiem, uzsākot 2018.gada vasaras nometņu organizēšanu! Vēlamies atgādināt, ka  visas  dienas un diennakts bērnu nometnes ir jāreģistrē mājas lapā www.nometnes.gov.lv .

Lai to izdarītu ir nepieciešama parole! Ja Jums tādas nav,  vai ir aizmirsusies, to varat atjaunot mūsu mājas lapā, sadaļā "aizmirsu paroli".

 Atcerieties- kad esat piereģistrējuši  nometni, izsūtiet saskaņojumus saistītām iestādēm, kā arī, saņemot atzinumus, pievienojiet tos Jūsu nometnes reģistrācijas lapā. Ja pie jūsu nometnes saskaņojumu sadaļas būs "zaļā atzīme"-  gan bērnu vecāki, gan citi interesenti varēs pārliecināties, ka šeit reģistrētās nometnes ir drošas un saskaņotas saistītajās iestādēs (Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, Veselības inspekcijā, Pārtikas un veselības dienestā, kā arī pašvaldībā).

Ja nepieciešams mainīt nometnes organizētāju- juridisko personu, to var izdarīt Jūsu sadaļā "Mani dati".  Lai šogad radošas un piedzīvojumiem bagātas nometnes!

palīgs nometnes reģistrēšanā- prezentācija

2018-02-01 I.Kraskeviča

Kā piereģistrēties bērnu nometņu vadītāju kursiem!

Arvien turpinās pieteikšanās bērnu nometņu vadītāju kursiem 2018.gada pirmajam pusgadam. Piereģistrēšanos kursiem  var veikt mūsu mājas lapas sadaļā "Nometņu vadītāju kursi". Lai sistēma apstiprinātu Jūsu dalību nepieciešams aizpildīt visas pieteikumu anketas ailes: arī sadaļu rekvizīti. Sistēma automātiski uz Jūsu norādīto e-pastu atsūtīs apliecinājumu, ka esat ietverts konkrētajā kursu grupā. Ja šāda apliecinājuma nav, nepieciešams veikt reģistrēšanos atkārtoti.  Šobrīd kursu grupas ir saplānotas līdz jūnija mēnesim. Informējam, ka kursi notiks arī 2018.gada oktobrī, novembrī un decembrī.

2018-01-18 I.Kraskeviča

Ir atvērta pieteikšanās uz bērnu nometņu vadītāju kursiem 2018.gadā!

Sveiciens visiem interesentiem, kuri vēlas kļūt par bērnu nometņu vadītājiem, kā arī tiem, kuriem bērnu nometņu vadītāja apliecības termiņš iet uz beigām (apliecība derīga 5 gadus)! Aicinām jau šogad izvēlēties sev atbilstošu laiku kursu apmeklējumam 2018.gadā. Kursi notiks Rīgā, Valsts izglītības satura centra telpās- Strūgu ielā 4. Ja reģistrējieties kursiem- pārliecinieties, vai uz jūsu norādīto e-pasta adresi atnāk apliecinājums par iekļaušanu konkrētajā grupā.

P.S. Februāra pilnveides kursiem- 36 stundas vēl var pieteikties līdz 19.janvārim.

Daugavpils (72 stundu un 36 stundu) kursiem vēl var pieteikties līdz 23.janvārim ieskaitot.

2017-11-16 I.Kraskeviča

Jauna pieredze un zināšanas iegūtas!

Šogad, kā ierasts, pedagogi, nometņu organizētāji un vadītāji 2017.gada 10.,11.,12.novembrī tikās profesionālās pilnveides seminārā : "Nometnes komandas veidošanā un vadīšanā" .  Valsts izglītības satura centrs vēlas pateikties sadarbības partnera - Nodibinājuma "Atklāj-sevi.lv"  komandai un īpaši Kasparam Meļņikonim par saturīgi novadītu pasākumu un savas pieredzes nodošanu kolēģiem. Šogad apguvām nometnes plānošanu no idejas līdz realizācijai, jauno dalībnieku ievadīšanu nometnes darba procesā, nometnes dalībnieku saliedēšanas aktivitātes, saskarsmes un savstarpējās uzticēšanās veicināšanas prasmes,  emociju vadību, kā arī darbojāmies āra trasītēs un iepazināmies ar jauninājumiem normatīvajos aktos nometņu jomā. Sirsnīgs paldies visiem, kuri piedalījās un aktīvi darbojās. Prieks kopā būt!

2017-10-16 I.Kraskeviča

Informācija par Veselības inspekcijas pieņemtajiem grozījumiem maksas pakalpojumu cenrādī!

Veselības inspekcija ir veikusi grozījumus 2013.gada 27.augusta Ministru kabineta noteikumos nr.675 "Veselības inspekcijas maksas pakalpojumu cenrādis". Grozījumi paredz, ka dienas un diennakts nometņu saskaņošana ar VI turpmāk ir maksas pakalpojums.  Sākot ar 2017.gada 1.oktobri nometņu organizētājiem nebūs nepieciešams VI nodrošināt transportu pārbaužu veikšanai- aizbraukšana uz nometnes norises vietu būs viņu pašu pienākumos, neatkarīgi kurā Latvijas vietā nometne tiks organizēta. Tāpat VISC  Veselības inspekcijai lūdza skaidrot, kādā kārtībā Veselības inspekcija aprēķinās samaksu tām nometnēm, kuras vienā norises vietā tiks plānotas vairākās maiņās, kā arī- kādi dokumenti tiks pieprasīti saskaņojot nometnes. Pievienojam veiktos grozījumus VI pakalpojumu cenrādī.

2017-06-28 I.Kraskeviča

SVARĪGA INFORMĀCIJA NOMETŅU VADĪTĀJIEM! Grozījumi MK noteikumos Nr.981 "Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtība"

Informācija visiem bērnu nometņu vadītājiem! Otrdien, 27.jūnijā Ministru kabineta sēdē atbalstīti grozījumi MK 2009.gada 1.septembra noteikumos Nr.981 "Bērnu nometņu organizēšanas un darba kārtība". Noteikumu grozījumi paredz izmaiņas noteikumu normās par ārsta zīmes nepieciešamību un higiēnas pamatprasībām nometnēs. Lūgums iepazīties ar pielikumiem!

Preses relīze

Grozījumi ar komentāriem

2017-06-01 I.Kraskeviča

Ja aizmirsta parole nometnes reģistrēšanai!

Sveiciens nometņu vadītājiem, kuri reizēm aizmirst savu paroli, lai reģistrētu nometnes! Tagad mājas lapā ir piedāvāta iespēja paroli atjaunot elektroniski! Atverot  mūsu majas lapu, labajā stūrī ir lodziņš "aizmirsu paroli", uz to ir jāuzklikšķina, ierakstiet tur  savu e-pastu un jaunā parole būs rokā! Lai izdodas!

P.S. Pārliecinieties ka Jūsu norādītais e-pasts paroles atjaunošanai sakrīt ar to e-pastu, kurš  norādīts sadaļā pie Jūsu uzvārda.

2017-05-12 I.Kraskeviča

Informācija nometņu vadītājiem: kas darāms ja mainās nometnes organizētājs-juridiska persona!

Ja piereģistrējot nometni  mainās nometnes organizētājs-nometni organizē cita  juridiska persona, tad nometnes vadītājam mūsu mājas lapā www.nometnes.gov.lv jāiet uz sadaļu "Mani dati",  tur jāpievieno jauns nometnes organizētājs un  tikai pēc tam Jums būs iespēja reģistrēt savu nometni uzrādot citu juridisko personu.

Ar cieņu, Inta Kraskeviča.

2017-05-12 I.Kraskeviča

KĀ MEKLĒT NOMETNES?

Īsa pamācība vecākiem un bērniem nometņu meklēšanā:

Lai atrastu sev piemērotāko nometni ejam uz sadaļu "nometņu saraksts".  Parādīsies visas līdz šim reģistrētās nometnes. Lapas kreisajā pusē apakšā meklējam sadaļu "nometņu  meklēšana". Šajā anketā ir iespējas ievadīt vajadzīgos kritērijus un atlasīt nometnes: vai tās ir dienas, vai diennakts, ārā nometnes, vai nometnes telpās. Slēgtas nometnes- būs nometnes kuras jau ir nokomplektētas ar konkrētu mērķa grupu ( vai projekta ietvaros, vai sportisko trenniņu ietvaros). Atvērtās būs tās, kurās var pieteikties jebkurš interesents. Tāpat vecāki var pārliecināties vai nometne ir saskaņota, daļēji saskaņota, vai vēl nesaskaņota ar saistītām iestādēm. Nesaskaņota- nozīmēs to, ka nometnes vadītājs vēl nav pieteicis saskaņojumus dienestiem, daļēji saskaņota- ka ir pieteikta saskaņošana, bet tiek gaidīta atbilde, un saskaņotas- visi saskaņojumi saņemti un pievienoti nometnes sadaļā. Veiksmi! Ja ir jautājumi vienmēr laipni atbildēsim: I.Kraskeviča, e-pasts: nometnes@visc.gov.lv , tālr. 67350813.

2016-11-09 I.Kraskeviča

Veiksmīgi noslēdzies profesionālās pilnveides un pieredzes apmaiņas seminārs nometņu vadītājiem, nometņu organizētājiem un pedagogiem!

Valsts izglītības satura centrs pateicas visiem semināra dalībniekiem par lielo atsaucību, piedaloties visās semināra aktivitātēs. Šogad nometņu vadītāji, organizētāji un pedagogi varēja praktiski darboties, meklējot vērtības, iegūstot jaunas idejas, izejot āra trasītes, noskaidrojot, kā rīkoties problēmsituācijās, kuras var rasties nometņu norises laikā. Lektoriem sakām paldies par dalīšanos pieredzē un iegūtajām zināšanām. Semināra tematika "Laimes Lāci meklējot" katru no mums izveda cauri sasnigušajam Sūnu ciemam. Prieks, ka mums ir tik daudz atbildīgu un atraktīvu nometņu vadītāju, nometņu organizētāju un pedagogu! Pateicamies sadarbības partneriem: SIA Pieaugušo izglītības centram "Minerva" par semināra organizēšanu, SIA "Lāči", Medusveikals, izdevniecībai "Jumava" par atbalstu prieka sarūpēšanā.

>> Vecākas ziņas
Noformējuma apakšdaļa